Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

11 d. išskirtinė kelionė po Japoniją Č. Sugiharos keliais su kelionių vadovu iš Lietuvos

Klauskite dėl kelionės

Japonijos diplomatas Č. Sugihara yra neabejotinai svarbiausias Lietuvą ir Japoniją siejantis ryšys, kurio dėka abi tautos atranda viena kitą. 2020 m. Lietuvoje paskelbti Sugiharos metais, o mes kviečiame po Japoniją pakeliauti prasmingai, geriau suprantant šios asmenybės gyvenimą, ir kartu susipažįstant su tolimos šalies kultūra ir tradicija bei aplankant įžymiausias vietas.

2020 11 12

3130 EUR

  • Kelionės vadovas iš Lietuvos;
  • Ypatingas kelionės laikas – raudonuojančių klevų metas;
  • Aplankomos Č. Sugiharos atminimo vietos;
  • Optimalus, patikrintas maršrutas, norintiems pažinti Japoniją.

Vidutinė oro temperatūra 13 °C

Programa

1 diena

Kelionė lėktuvu su vienu persėdimu į Nagoya tarptautinį oro uostą.


2 diena

Sveiki atvykę į Japoniją – Tekančios saulės šalį! Atvykus į oro uostą pasitiks vietos organizatorių atstovas. Kelionė autobusu iki Gifu, atvykimas ir apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas pietums. Po pietų ekskursija aplankant Gifu pilį, nuo kurios atsivers pasakiškas rudens lapų nuspalvintas kalnų peizažas. Į Gifu pilį keliamės keltuvu. Toliau pažintį su Gifu apylinkėmis tęsiame Ukai žvejybos su dresiruotais kormoranais muziejuje. Tai ypatinga daugiau nei 1300 metų siekianti žvejybos tradicija, geriausiai žinoma būtent prie Nagaros upės. Muziejaus aplankymas, iškilminga pasitikimo ceremonija, koncertas bei speciali vakarienė kartu su Gifu prefektūros atstovais. Po vakarienės grįžimas į viešbutį.


3 diena

Pusryčiai viešbutyje, pervežimas į Yaotsu – Č. Sugiharos atminimo vietą. Trumpa sutikimo ceremonija, muziejaus ir Žmogiškumo kalvos (eng. The Hill of Humanity) lankymas. Pietų metu vietos restorane bus pristatyta Gifu virtuvė ir kultūra. Po pietų kelionė į Takayama, registracija viešbutyje. Pažintis pėsčiomis po Takayama miestą. Vakarienė populiariame jautienos restorane “Hida Beef”. Norintys galės išbandyti Onsen – tradicines japoniškas viešąsias vonias. Grįžimas į viešbutį.


4 diena

Pusryčiai viešbutyje, pervežimas į Shirakawa kaimą. Dėl išskirtinės architektūros Shirakawa buvo įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Laisvas laikas pažinti vietovę pėsčiomis ir papietauti. Kelionė tęsiama autobusu į Kanazawa. Registracija viešbutyje, Omicho turgaus aplankymas, laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.


5 diena

Pusryčiai viešbutyje, Kanazawa pilies ir Kenrokuen parko aplankymas. Kelionė į Tsuruga greituoju traukiniu Express (lagaminai vežami atskirai). Laisvas laikas pietums, Tsurugos muziejaus aplankymas. Toliau kelionė tęsiama greituoju traukiniu Express į Kyoto. Iš stoties pervežimas į viešbutį, registracija. Pervežimas į restoraną. Vakarienė su geišos (maiko) programa*. Vakare grįžimas į viešbutį.


6 diena

Pusryčiai viešbutyje, po jų – visos dienos ekskursija po Kyoto. Kyoto – viena iš senųjų šalies sostinių, dabar – pagrindinis Japonijos turizmo centras, garsėjantis kultūriniu ir istoriniu palikimu. Laisvas laikas pietums ir vakarienei. Vakare grįžimas į viešbutį.


7 diena

Pusryčiai viešbutyje, po jų laisvas laikas pagrindiniame turistų centre Japonijoje - Kyoto. Nakvynė viešbutyje.


8 diena

Pusryčiai viešbutyje, po jų – laisvas laikas. Kelionė į Tokyo greituoju traukiniu Shinkansen (lagaminai keliauja atskirai). Šis geležinkelių tinklas garsėja vienais greičiausių traukinių pasaulyje, pasiekiančiais iki 300 km/h greitį. Atvykimas į Tokyo, pervežimas į Asakusa, kur aplankome senovės budistų šventyklą Sensoji. Tai seniausia ir svarbiausia Tokyo šventykla. Vėliau laisvas laikas Nakamise gatvėje. Vakarienė japoniško stiliaus restorane. Kelionė į viešbutį, registracija, nakvynė.


9 diena

Po pusryčių viešbutyje susitikimas su angliakalbiu gidu ir visos dienos ekskursija autobusu po Tokyo – miestą, kuris stebins savo įvairove: šiuolaikinių dandangoraižių gausa ir šventyklų autentiškumu. Ekskursijos metu aplankomi pagrindiniai Tokyo objektai.


10 diena

Po pusryčių viešbutyje laisvas laikas Tokyo. Vakare susitinkame prie viešbučio, iš kurio važiuosime į ypatingą vakarienę laive*. Puikus maistas ir nuostabi Tokyo naktinė panorama! Nakvynė Viešbutyje.


11 diena

Pusryčiai viešbutyje, po jų – pervežimas  į oro uosto. Skrydis į Vilnių.


Kelionės datos: 2020-11-12 / 2020-11-22
Kelionės kaina asmeniui (skrydis iš Vilniaus): 3 130,00 €

Vienviečiui kambariui taikoma priemoka.

Į kainą įskaičiuota:

Tarptautiniai skrydžio bilietai;
Apgyvendinimas programoje viešbučiuose, atitinkančiuose 3 - 4 žv. kategoriją;
Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus;
Kelionės vadovas iš Lietuvos;
Pervežimai komfortišku autobusu;
Traukinių bilietai;
Programoje nurodytas maitinimas restoranuose;
Programoje nurodytos kultūrinės programos.

Į kainą neįskaičiuota:

Medicininiai draudimai;
Maitininimas, nenurodytas programoje, kitos asmeninės išlaidos.
Žvaigždute pažymėtos vakarienės restoranuose:
lapkričio 16 d. vakarienė su geišos programa (Kyoto) – 180 EUR;
lapkričio 21 d. vakarienė laive (Tokyo) – 130 EUR.
  Organizatorius pasilieka teisę keisti programos eiliškumą.
  Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
© 2019 UAB „Baltic Clipper“. Visos teisės saugomos.