Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

11 d. išskirtinė kelionė po Japoniją Č. Sugiharos keliais su kelionių vadovu iš Lietuvos

Čiunė Sugihara yra neabejotinai svarbiausias Lietuvą ir Japoniją siejantis ryšys, kurio dėka abi tautos atranda viena kitą. 2020 m. Lietuvoje paskelbti Sugiharos metais, o mes kviečiame po Japoniją pakeliauti prasmingai, geriau suprantant šios asmenybės gyvenimą, ir kartu susipažįstant su tolimos šalies kultūra ir tradicija bei aplankant įžymiausias vietas.

2020 11 12

3130 EUR

  • Kelionės vadovas iš Lietuvos;
  • Ypatingas kelionės laikas – raudonuojančių klevų metas;
  • Aplankomos Čiunės Sugiharos atminimo vietos;
  • Kruopščiai atrinktas maršrutas, norintiems pažinti Japoniją.

Vidutinė oro temperatūra 13 °C

Programa

1 diena

Kelionė lėktuvu su vienu persėdimu į Nagojos tarptautinį oro uostą.


2 diena

Sveiki atvykę į Japoniją – tekančios saulės šalį! Atvykus į oro uostą, pasitiks vietos organizatorių atstovas. Kelionė autobusu iki Gifu, atvykimas ir įsikūrimas viešbutyje. Pietūs numatyti viešbutyje arba netoli viešbučio įsikūrusiame restorane. Po pietų ekskursija po Gifu pilį, į kurią pakilsite keltuvu, o pasiekus ją atsivers pasakiškas rudens lapų nuspalvintas kalnų peizažas. Toliau pažintį su Gifu apylinkėmis tęsite Ukai žvejybos su dresiruotais kormoranais muziejuje. Tai ypatinga, daugiau nei 1300 metų siekianti žvejybos tradicija, geriausiai žinoma būtent prie Nagaros upės. Vakare suplanuota iškilminga lietuvių pasitikimo ceremonija bei speciali vakarienė kartu su Gifu prefektūros atstovais, taip pat dalyvavimas festivalio „Lithuania NOW“ atidarymo koncerte. Po vakarienės grįžimas į viešbutį.


3 diena

Pusryčiai viešbutyje, pervežimas autobusi į Jaotcu – Čiunės Sugiharos gimtinę bei atminimo vietą. Trumpa lietuvių sutikimo ceremonija, muziejaus ir Humanizmo kalvos (eng. The Hill of Humanity) lankymas. Pietų metu vietos restorane bus pristatyta Gifu prefektūros kulinarinė tradicija. Po pietų kelionė į Takajamą, registracija viešbutyje. Pažintis pėsčiomis po Takajamą miestą. Vakarienė populiariame jautienos restorane “Hida Beef”. Norintys galės išbandyti Onsen – tradicines japoniškas viešąsias vonias. Grįžimas į viešbutį.


4 diena

Pusryčiai viešbutyje, kelionė į Širakavos kaimą. Dėl išskirtinės architektūros Širakava buvo įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šis kaimelis išskirtinis ne tik savo autentiška architektūra, bet ir tuo, kad kaimas yra „gyvas“, t.y. pilnai gyvenamas ir išlaikęs XVIII a. Japonijos kaimo buitį. Laisvas laikas pažinti vietovę pėsčiomis ir papietauti. Kelionė tęsiama autobusu į Kanadzavą. Registracija viešbutyje, Omičio žuvies turgaus aplankymas, laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.


5 diena

Pusryčiai viešbutyje, Kanadzava pilies ir vieno iš gražiausių Japonijoje parko Kenrokueno lankymas. Kelionė į Tsurugą greituoju traukiniu (lagaminai vežami atskirai). Laisvas laikas pietums, Tsurugos muziejaus aplankymas. Toliau kelionė tęsiama greituoju traukiniu į senąją Japonijos sostinę Kiotą. Iš stoties pervežimas į viešbutį, registracija. Pervežimas į restoraną. Vakarienė su geišomis maiko*. Vakare grįžimas į viešbutį.


6 diena

Pusryčiai viešbutyje, po jų – visos dienos ekskursija po Kiotą. Kiotas – viena iš senųjų šalies sostinių, dabar – pagrindinis Japonijos turizmo centras, garsėjantis kultūriniu ir istoriniu palikimu. Ekskursijos metu aplankysite Nijo pilį, vieną populiariausių vietų visoje Japonijoje - dzenbudistų šventyklą Kinkakudži, taip pat senovės Kioto istorinį paminklą, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, Tyrojo vandens šventyklą. Laisvas laikas pietums ir vakarienei. Vakare grįžimas į viešbutį.


7 diena

Pusryčiai viešbutyje, po jų laisvas laikas individualiems pasivaikščiojimams po Kiotą, kurių metu savarankiškai galėsite aplankyti kitas Kioto įžymybes, apsipirkti. Nakvynė viešbutyje.


8 diena

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Tokiją greituoju traukiniu Shinkansen (lagaminai keliauja atskirai). Šis geležinkelių tinklas garsėja vienais greičiausių traukinių pasaulyje, pasiekiančiais daugiau nei 300 km/h greitį. Atvykimas į Tokiją, pervežimas į Asakusą, kur aplankysite senovės budistų šventyklą Sensodži. Tai seniausia ir svarbiausia Tokijo šventykla. Vėliau laisvas laikas Nakamise gatvėje. Vakarienė japoniško stiliaus restorane. Kelionė į viešbutį, registracija, nakvynė.


9 diena

Po pusryčių viešbutyje susitikimas su angliakalbiu gidu ir visos dienos ekskursija autobusu po Tokiją – miestą, kuris stebins savo įvairove: šiuolaikinių dandangoraižių gausa ir šventyklų autentiškumu. Ekskursijos metu aplankomi pagrindiniai Tokijo objektai: nuo Tokijo bokšto apžvalgos aikštelės bandysite akimis aprėpti megapolį, aplankysime Meidži šintoistų šventyklą, vaikščiosite po Tokijo Imperatoriškuosius rūmus, kurie yra Japonijos imeratoriaus rezidencija Tokijuje. Laisvas laikas pietums ir vakarienei.


10 diena

Po pusryčių viešbutyje laisvas laikas Tokijuje. Vakare planuojama ypatinga vakarienė laive*. Puikus maistas ir nuostabi Tokijo naktinė panorama! Nakvynė viešbutyje.


11 diena

Pusryčiai viešbutyje, po jų – pervežimas  į oro uostą. Skrydis į Vilnių.


Kelionės datos: 2020-11-12 / 2020-11-22
Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje (skrydis iš Vilniaus): 3 130,00 €

Vienviečiui kambariui taikoma priemoka.

Į kainą įskaičiuota:

Tarptautiniai skrydžio bilietai;
Apgyvendinimas programoje viešbučiuose, aitinkančiuose 3- 4 žv. kategoriją;
Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus;
Kelionės vadovas iš Lietuvos;
Pervežimai komfortišku autobusu;
Traukinių bilietai;
Programoje nurodytas maitinimas;
Programoje nurodytos kultūrinės programos.

Į kainą neįskaičiuota:

Medicininiai draudimai;
Maitininimas, nenurodytas programoje, kitos asmeninės išlaidos.
Žvaigždute pažymėtos vakarienės restoranuose: lapkričio 16 d. vakarienė su geišos programa (Kiote) – 180 EUR/asm; lapkričio 21 d. vakarienė laive (Tokijuje) – 130 EUR/asm.
  Organizatorius pasilieka teisę keisti programos eiliškumą.