Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Parkavimas oro uoste

Stovėjimo vieta oro uoste

Parkuotis oro uoste yra ir patogu, ir pigu. Akcijų metu automobilio parkavimas stovėjimo aikštelėje gali kainuoti tik iki 20 € už savaitę. Vykstant iš bet kurio tolimesnio miesto į Vilniaus, Kauno, Palangos ar Rygos oro uostus viešuoju transportu, ypač jeigu keliauja ne vienas asmuo, už tokią pačią kaip stovėjimo parkavimo aikštelėje kainą atvykti tikrai nepavyks. Be to, susiplanuoti atvykimo į oro uostą laiką vykstant ne nuosavu transportu taip pat nėra paprasta – autobusai ir traukiniai nėra pritaikyti konkrečių skrydžių tvarkaraščiams, todėl gali tekti atvykti ir gerokai anksčiau numatomo skrydžio. Arba atvirkščiai – likus minimaliam laikui iki išvykimo ir rizikuojant pavėluoti.

Atvykimas į stovėjimo aikštelę

Išsipirkus parkavimo oro uoste paslaugą internetu, į rezervavimo sistemą suvedamas automobilio valstybinis numeris. Atvykus į parkavimo aišktelę, kuri yra tik už kelių šimtų metrų nuo išvykimo salės, specialūs valstybinių automobilio numerių atpažinimo įrenginiai atpažįstą rezervacijoje nurodytą numerį, pakeliamas užkardas ir šviesoforų pagalba automobilis nukreipiamas į parkavimo aikštelės dalį, kurioje yra laisvų vietų. Jeigu stovėjimo aikštelė yra daugiaaukštė (pavyzdžiui Vilniuje), klientų patogumui įrengtas liftas. Jeigu pavyksta rasti vietą prisiparkuoti tik pačiame aikštelės viršuje – ne bėda, pasinaudojus liftu greitai ir patogiai galima pasiekti išėjimą.

Išvykimas iš stovėjimo aikštelės

Atsiimant automobilį, taip pat viskas paprasta ir aišku, jokių papildomų veiksmų atlikti nereikia. Pasiekus savo automobilį, tereikia privažiuoti prie išvažiavimo vartų ir nuskaitymo įrenginys nuskaitys valstybinį numerį. Jeigu išvykstama tuo laiku, kuris buvo apmokėtas iš anksto, užkardas bus pakeltas automatiškai ir bus galima skalndžiai tęsti kelionę namo. Jeigu atsitiktų taip, kad skrydis vėluotų iki 3 val., parkavimas oro uoste būtų pratęstas nemokamai. Jeigu kelionėje tektų užtrukti dar ilgiau negu 3 val. nuo rezervacijoje nurodyto išvykimo iš stovėjimo aikštelės laiko, rezervaciją pratęsti apmokant ilgiau išbūtą laiką galima internetu, ADCparking svetainėje, arba pačioje aikštelėje.

Papildomos naudos

Parkuojant automobilius ADC aikštelėse oro uostuose, automobiliai yra saugomi 24 val. per parą. Taip pat automobiliai yra apdrausti civilinės atsakomybės draudimu; atsitikus draudiminiam įvykiui, kompensuojama iki 58 000 € žala.

Parkavimo aikštelėse taip pat siūloma automobilių plovimo paslauga, elektromobilių krovimo stotelės.