Baltic Clipper

Parkavimas oro uoste

Stovėjimo vieta oro uoste

Parkuotis oro uoste yra ir patogu, ir pigu. Akcijų metu automobilio parkavimas stovėjimo aikštelėje gali kainuoti tik iki 20 € už savaitę. Vykstant iš bet kurio tolimesnio miesto į Vilniaus ir Kauno oro uostus viešuoju transportu, ypač jeigu keliauja ne vienas asmuo, už tokią pačią kaip stovėjimo parkavimo aikštelėje kainą atvykti tikrai nepavyks. Be to, susiplanuoti atvykimo į oro uostą laiką vykstant ne nuosavu transportu taip pat nėra paprasta – autobusai ir traukiniai nėra pritaikyti konkrečių skrydžių tvarkaraščiams, todėl gali tekti atvykti ir gerokai anksčiau numatomo skrydžio. Arba atvirkščiai – likus minimaliam laikui iki išvykimo ir rizikuojant pavėluoti.

Atvykimas į stovėjimo aikštelę

Išsipirkus parkavimo oro uoste paslaugą internetu, į rezervavimo sistemą suvedamas automobilio valstybinis numeris. Atvykus į parkavimo aikštelę, kuri yra tik už kelių šimtų metrų nuo išvykimo salės, specialūs valstybinių automobilio numerių atpažinimo įrenginiai atpažįstą rezervacijoje nurodytą numerį, pakeliamas užkardas ir šviesoforų pagalba automobilis nukreipiamas į parkavimo aikštelės dalį, kurioje yra laisvų vietų. 

Išvykimas iš stovėjimo aikštelės

Atsiimant automobilį, taip pat viskas paprasta ir aišku, jokių papildomų veiksmų atlikti nereikia. Pasiekus savo automobilį, tereikia privažiuoti prie išvažiavimo vartų ir nuskaitymo įrenginys nuskaitys valstybinį numerį. 

Papildomos naudos

Parkuojant automobilius UniPark aikštelėse oro uostuose, automobiliai yra saugomi 24 val. per parą. 

Parkavimas Vilniaus oro uoste   Parkavimas Kauno oro uoste