Baltic Clipper

Verslo kelionės

 Viską lemia tinkamas pasirinkimas

Viena didžiausių kelionių agentūrų Lietuvoje ir Baltijos šalyse – Baltic Clipper -  teikia visas verslo, tarnybinių ir poilsinių kelionių organizavimo paslaugas. Įkurta 1992 metais ir stabiliai auganti įmonė, šiuo metu aptarnauja daugiau kaip 700 Lietuvos ir tarptautinių įmonių bei svarbiausių Lietuvos valstybės valdymo institucijų ir organizacijų...

Platus paslaugų spektras teikiamas visuose 8-iuose Baltic Clipper agentūros biuruose, veikiančiuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Mažeikiuose. Įmonėje dirba 60 specialistų, kurių vidutinė darbo trukmė įmonėje – 14 metų. Darbuotojų aukštą kvalifikaciją patvirtina ir įvairūs sertifikatai (avia, viešbučių rezervavimo sistemų), mokymų diplomai, kiti įvertinimai.

Baltic Clipper specializacija – verslo ir tarnybinių kelionių organizavimas: agentūra aptarnauja klientus, vykstančius į komandiruotes, susitikimus ir  konferencijas, parodas, mokomąsias programas, ruošia keliones pagal organizatorių užsakymus, aptarnauja seminarus ir konferencijas Lietuvoje ir užsienyje.

Baltic Clipper yra pasaulinio verslo kelionių aptarnavimo tinklo BCD Travel atstovė Baltijos šalyse. BCD Travel yra vienas didžiausių verslo kelionių organizatorių pasaulyje, veikiantis 110 šalių ir turintis daugiau nei 11 000 darbuotojų visame pasaulyje.

Baltic Clipper kartu su BCD Travel kelionių organizavimo ir verslo klientų konsultavimo paslaugų visumą traktuoja kaip vieningą įmonės kelionių politiką, maksimaliai užtikrinant kliento poreikių tenkinimą, žemesnius kelionių kaštus, mažesnes klientų personalo laiko sąnaudas, aukštą kokybę, ES reikalavimus atitinkančius tarnybinių kelionių aptarnavimo standartus.

Baltic Clipper verslo kelionių paslaugos:

Norite gauti bendradarbiavimo pasiūlymą? Užpildykite šią formą ir mes susisieksime.

Daugiau informacijos:

Tel.:  +370 5 249 09 58
El. paštas: komercija@bc.lt
Kelionių užsakymai priimami: verslas@bc.lt