Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Paskutinės minutės kelionės

Kelionių filtras


Viešbučio kategorija
Maitinimas
Vietovė

Paskutinė, bet ne prasčiausia – paskutinės minutės kelionės

Paskutinės minutės kelionė, tai greitai įvyksiantis kelionė, kurios pagrindinis privalumas – mažesnė kaina. Dėl to, jog kai kas kelionių atsisako arba viešbučiai bei oro linijos nesugeba išparduoti visų vietų, šie paslaugų tiekėjai į rinką išleidžia pasiūlymus daug žemesnėmis kainomis. Tačiau pagrindinis „kabliukas“ – jūs turite reaguoti greitai. Dažniausiai paskutinės minutės kelionės siūlomos likus savaitei iki išvykimo arba net dar mažiau.

Kaip ruoštis paskutinės minutės kelionei?

Kadangi žinote, ką reiškia paskutinės minutės kelionė, turbūt suprantate, kad reaguoti į pasiūlymą reikia greitai. Jeigu randate kažką, kas atitinka jūsų lūkesčius bei biudžetą – tikrai nelaukite. Paskutinės minutės pasiūlymai leidžia sutaupyti net iki 70 procentų bendros sumos, tad galite aplankyti nuostabų žemės kampelį ir išleisti juokingai mažą sumą.

Paprastai net yra tokių keliautojų, kurie tam tikrą laiką stebi paskutinės minutės kelionės pasiūlymus ir iš jų renkasi, kur gi vyks šį sykį. Kitu atveju žmonės pamato pasiūlymą ir nusprendžia keliauti tada. Deja, bet į trečias šalis, ypač ten, kur reikia vizų – paskutinės minutės kelionės nelabai tinka. Tačiau visoje ES bei šalyse, kur vizų nereikia, toks kelionės būdas yra itin ekonomiškai praktiškas.

Kiek tai kainuoja?

Kaip jau minėjome, galite sutaupyti net iki 70 procentų nuo įprastos sumos. Bet kokiu atveju toks pasiūlymas bus ženkliai pigesnis nei planuojant kelionę kelis mėnesius į priekį. Tiesa, išlaidos jau nuvykus į kelionės tikslą nuo to nekinta.

Nepamirškite, kad kadangi reikės reaguoti greitai, neturėsite laisvės laukti geresnio valiutų pasikeitimo kurso, turėsite prisitaikyti prie esamų sąlygų. Taip pat nepamirškite, kad trečiosios šalys reikalauja, kad pasas galiotų dar tam tikrą laiką po jūsų atvykimo. Būtinai patikrinkite asmeninių dokumentų galiojimo laiką prieš dairydamiesi paskutinės minutės pasiūlymų. Vėliau gali tekti nusivilti ir brangiai sumokėti už savo neapsižiūrėjimą.

Ko tikėtis?

Paskutinės minutės kelionė yra ta pati įprasta kelionė, tik planuoti išvykimą reikia daug artimesnei dienai. Galite tikėtis tos pačios kokybės poilsio, tų pačių paslaugų kaip ir įprastai keliaujantys turistai. Visgi paskutinės minutės pasiūlymai kiek apriboja jūsų viešbučio bei vietų pasirinkimo laisvę. Čia jau reikės rinktis iš to, kas yra pasiūlymuose, tačiau tai tikrai neturi būti blogas dalykas. Kai kada, dėka tokios išvykos, žmonės atranda naujus mėgstamiausius kurortus, viešbučius ar kampelius ir tikrai nesijaučia darantys kažkokius kompromisus.

Tiesa, gali pasitaikyti tokių situacijų, kad lėktuve teks sėdėti atskirai (jeigu keliaujate dviese arba su didesne grupele).

Kur galima nukeliauti?

Paskutinės minutės kryptimis dažnai tampa Europos bei Egipto kurortai. Dėl to, jog reikia vizų arba gerokai ankstesnių rezervacijų, paskutinės minutės kelionės į trečias šalis už ES ribų ar kitus žemynus nebūna jau tokios paskutinės minutės. Tai būna vėliau parduodami pasiūlymai, tad ir nukainojimas nebūna toks didelis.

Žvelgiant į situaciją iš kitos pusės, paskutinės minutės pasiūlymu gausu ir Lietuvoje. Druskininkai, Palanga, Nida, Trakai bei kitų kurortų ar miestų viešbučiai mielai gali jus priimti ir pasiūlyti kokybišką laiko praleidimą pajūryje ar ant ežero kranto. Kadangi Lietuvoje auga ir plečiasi turizmo rinka, jūs turite daugybę galimybių pigiai aplankyti nuostabias mūsų šalies vietas. Už visa tai atsakingi paskutinės minutės pasiūlymai.