Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

15 dienų pažinimas Tailande

Tailandas – nepamirštamos emocijos, įspūdžiai, pažintis su šalimi - visa tai prisiminsite dar ilgai, ir tikrai norėsite dar kartą čia sugrįžti!
15 dienų pažintinė kelionė Tailande!
Bankokas (2 naktys) - Kwai upė (1 naktis) - Pataja (4 naktys) - Koh Chang (5 naktys)

  • 2020 03 13 – 6 vietos
  • 2020 03 16 – 6 vietos
  • 2020 03 23 – 1 vieta
  • 2020 03 27

nuo 1149 EUR (skrydis iš Rygos)

  • Pažinimas kartu su poilsiu.
  • Kelionė su rusakalbiu gidu.
  • Žymiųjų Bankoko architektūros statinių lankymas.
  • Kanchanaburi provincija ir Saduak plūduriuojantis turgus.
  • Poilsis Koh Chang saloje.

Vidutinė oro temperatūra 27-30 °C

Programa

1 diena

Skrydis: Skrydis: Ryga - Stambulas 12:15–16:20 (trukmė apie 3 val.). Išvykimas iš Stambulo 20:55 (trukmė 9 val.).


2 diena

Atvykimas į Bankoką 10:15. Oficialios procedūros muitinėje, susitikimas su atstovu, pervežimas į Bankoko viešbutį (registracija nuo 14:00). Laisvas laikas.


3 diena

Po pusryčių, ekskursija po Bankoką su gidu. Pamatysime įdomiausias ir didingiausias Bankoko šventyklas: Aukso kalno šventyklą su apžvalgos aikštele viršuje (Wat Saket, prieš statant dangoraižius buvo aukščiausia Bankoko vieta), Geležinius rūmus (Loha Prasat, pastatyta Rama III užsakymu). Ryto aušros šventykla (Wat Arun, pavaizduota ant 10 batų monetos), Auksinio Budos šventykla (Wat Traimit, Budos statula iš 5500 kg gryno aukso), modernūs dangoraižiai ir gatvių turgūs. Taip pat kelionė tradiciniu ilgauodegiu laivu po Bankoko kanalus, galimybė upėje pamaitinti milžiniškus šamus. Skanūs švediško stalo pietūs. Po ekskursijos laisvas laikas.
Mes rekomenduojame papildomai aplankyti:
- BAIYOKE bokštas: antras aukščiausias viešbutis pasaulyje su apžvalgos aikštele, iš kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į visą Bankoką.
- MAHANAKHON bokštas: aukščiausias Bankoko dangoraižis, 314 metrų aukščio, su apžvalgos platforma viršuje.
- SIAM PARAGON: Prekybos centras, turintis savo didelį akvariumą ir „IMAX“ (4D filmas) kino teatrą, kuriame yra unikalus „Madame Tussauds“ muziejus.
- Tailando nacionalinis teatras SIAM NIRAMIT, kurio scenoje vykstantys spektakliai laikomi vienais gražiausių ir įspūdingiausių. Šio teatro scena įrašyta į Gineso rekordų knygą kaip aukščiausia scena.


4 diena

Anksti ryte, išsiregistravus iš kambario, laukia dviejų dienų kelionė į Kanchanaburi provinciją. Tai nepaprastai graži vieta, žalios kalvos, kriokliai, nacionaliniai parkai - įvairios laisvalaikio praleidimo galimybės. Pirmoji stotelė po pusryčių - apsilankymas tradiciniame Tailando name, kuriame yra mažas kokoso riešutų perdirbimo ūkis. Vėliau keliausime į Ratchaburi provinciją į Damnaen Saduak plūduriuojantį turgų. Plauksime vingiuotais kanalais su tradicinėmis valtimis, pamatysime tradicinius tailandietiškus namus ir Tailando turgų. Kitas sustojimas - garsusis tiltas per Kwai upę, kuriame galėsime pasinerti į XX amžiaus vidurio istoriją bei sužinoti „Mirties kelio“ atsiradimo istoriją. Tada pietausime lauko restorane, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į tiltą per upę. Po pietų vyksime į Dramblių kaimą, kur susitiksite su šiais nuostabiais gyvūnais. Vėliau vyksite į egzotišką viešbutį, esantį šalia vandens, kur po įtemptos dienos galėsite paplaukioti vėsioje upėje.


5 diena

Pabusti auštant ir išgirsti rytinį upės čiurlenimą nacionaliniame parke! Ar kas gali būti dar maloniau? Papusryčiavę viešbutyje, vyksime į žymiuosius terminius šaltinius, garsėjančius dėl savo gydomųjų savybių. Šie šaltiniai tikras Kanchanaburi provincijos pasididžiavimas. Taip pat aplankysime arbatos namus, kurie žymus dėl savo didelės arbatų kolekcijos. Čia sužinosime apie visas naudingas savybes bei galėsime įsigyti lauktuvių artimiesiems. Toliau keliausime į provincijos pasididžiavimą - Sayok nacionalinį parką. Ne veltui Kanchanaburi provincija yra tituluojama „Žaliaisiais Tailando plaučiais“, čia puikuojasi tropinės džiunglės ir visžalės kalvos, giliavandenės upės, triukšmingi kriokliai ir, svarbiausia, nuostabiai švarus oras. Tuo įsitikinsite keliaudami mediniu plaustu Kwai upėje Sayok nacionaliniame parke, o patys drąsiausi galės joje išsimaudyti. Visi galės paplaukioti po kvapą gniaužiantį Sayok Yai krioklį, kur trumpam sustosime. Po šių aktyvių pramogų lauks skanūs pietūs. Paskutinė įtemptos kelionės stotelė  - laukinių beždžionių šventykla, kur galėsime jas stebėti ir net pamaitinti. Po bezdžionių šventyklos vyksime į Patają.


6 - 8 diena

Pusryčiai viešbutyje, laisvas laikas mieste / palūdimyje.
Norintys iš gido gali įsigyti apžvalgines ekskursijas po Patają ir jos apylinkes: Didysis Budos kalnas, apžvalgos aikštelė virš miesto, Šventyklų kompleksas Wat Yang, Kinijos šventyklų muziejus, didžiausia Budos statula uolose ~ 100 metrų aukščio, gyvačių ūkis, gyvačių paroda, brangakmenių centras, egzotinių gyvūnų odos parduotuvė.


9 diena

Pusryčiai. Pervežimas į Koh Chang salą (kelionės trukmė ~ 04:30 ir keltu perplaukiant ~ 30 min). Sala pelnė pripažinimą, kaip paskutinė pietryčių Azijos rojaus sala. Koh Chang nuo seno buvo populiari vieta žmonėms, norintiems atsipūsti nuo didžiulio miesto šurmulio. Nakvynė viešbutyje, laisvas laikas poilsiui paplūdimyje.


10 - 13 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui paplūdimyje.


14 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas, išsiregistravimas iš viešbučio iki 12:00. Pervežimas į oro uostą maždaug 14:00/15:00. Skrydis Bankokas - Stambulas 23:30.


15 diena

Atvykimas į Stambulą 06:25. Skrydis Stambulas - Ryga 09:15 - 11:20.


Kelionės datos: 2020-03-16 / 2020-03-31
Kelionės kaina asmeniui (skrydis iš Rygos) nuo: 1 149,00 €

Susisiekite! Kristina Čepulienė k.cepuliene@bc.lt +370 37 320300

Į kainą įskaičiuota:

Lėktuvo bilietas Ryga - Bankokas - Ryga (Turkish Airlines) 30 kg bagažas ir 8 kg rankinis bagažas; maistas skrydžio metu.
Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas.
Viešbučiai su pusryčiais standartiuose kambariuose (ar panašaus lygio), 3 pietūs.
Programoje nurodytos ekskursijos rusų kalba.

Į kainą neįskaičiuota:

Medicininis draudimas, asmeninės išlaidos ir kt.
  Organizatorius pasilieka teisę keisti programos eiliškumą.

Galerija