Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Nuostabi kelionė po šypsenų salą - Šri Lanką

Užsimerkite... Ar galite įsivaizduoti šalį, kurioje yra visko, ko pageidaujate savo fantastiškoms atostogoms? Šri Lanka gali Jums pasiūlyti nuostabius kalnus, krištolinio tyrumo krioklius, džiungles, nacionalinius parkus, prieskonių ir arbatos plantacijas, puikaus ir skanaus maisto, visuomet nuoširdžiai besišypsančius žmones, šiltą klimatą, turtingą istoriją, nuostabius smėlio paplūdimius ir dangiškai žydros spalvos vandenyną..

 • Pažinimas kartu su poilsiu.
 • Kelionė su rusakalbiu gidu.
 • Įspūdingiausia Šri Lankos šventykla Dambula.
 • Populiarusis Matalos prieskonių sodas.
 • Paradenijos Karališkasis botanikos sodas.
 • Poilsis Indijos vandenyno pakrantėje.

 • 2020 11 02 - 15
 • 2020 11 23 - 06
 • 2020 12 21 - 03
 • 2021 01 11 - 24
 • 2021 02 15 - 28
 • 2021 03 08 - 21

nuo 1259 EUR (skrydis iš Rygos)

Vidutinė oro temperatūra 30 °C

Programa

1 diena

Skrydis Ryga – Stambulas 18:55 - 22:55 val. Skrydis Stambulas – Kolombas 02:10 val.


2 diena

Ayubowan! Sveiki atvykę į Šri Lanką – šypsenų šalį. Atvykimas į Kolombo tarptautinį oro uostą 15:15 val., susitikimas oro uoste su organizatorių atstovu, kelionė į Negombą ir registracija viešbutyje. Laisvas laikas, poilsis, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.


3 diena

Papusryčiavę ir išsikėlę iš viešbučio mes pradėsime nuostabią kelionę po Šri Lanką. Šiandien mes aplankysime Pinavelos dramblių prieglaudą. Dramblių prieglauda yra maždaug valanda kelio nuo Kandžio – tai puiki galimybė asmeniškai artimai susipažinti su šiais gyvūnais. Čia Jūs pamatysite daugybę upėje besimaudančių dramblių, stebėsite iš buteliukų žindomus jaunesnius nei 6 metų drambliukus. Drambliai visada buvo ir bus labai svarbi Šri Lankos kultūros dalis, kadangi jie tampa pagrindiniais pagalbininkais atliekant sudėtingus ir sunkius darbus. Po ekskursijos Pinaveloje mes aplankysime Dambulos šventyklos olų kompleksą. Dambula yra viena įspūdingiausių Šri Lankos šventyklų, pastatyta ant 350 metrų aukščio uolos. Šventyklos kompleksą sudaro penkios olos su unikaliais sienų ir lubų piešiniais, iki šiol nepraradusiais savo tikrųjų spalvų. Čia pamatysite didelę Budos statulų kolekciją, daugelis jų yra senesnės nei 2000 metų amžiaus. Išvykę iš Dambulos pajudėsime Polonaruvos link. Po to įsikėlimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.


4 diena

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien aplankysime viduramžių sostinę Polonaruvą. Polonaruva salos sostine buvo tarp XI ir XIII amžių, ji pastatyta šalia didžiulio dirbtinio senovinio ežero. Polonaruvoje pamatysite puikiai išlikusius rūmų griuvėsius, maudynių baseinus ir prabangias Gal Viharos stupas bei Budos akmens skulptūras. Po ekskursijos Polonaruvoje aplankysime legendinę dangaus citadelę – Sigiriją. Sigirijos Rock tvirtovė – tai įspūdingas kompleksas, iškilęs ant 200 metrų aukščio uolos, pastatytas IV amžiuje karaliaus Kasiapo. Mūsų laikais ši tvirtovė laikoma žavingu aštuntuoju pasaulio architektūros stebuklu. Sirija Rock taip pat garsėja „Dangaus mergelių“ freskomis. Nepaisant olos statumo ir būtinybės įveikti daugybę laiptelių, šios freskos ir nuo uolos atsiveriantis vaizdas yra verti visų įdėtų pastangų. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.  


5 diena

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien mes tęsime kelionę į Kandį, pakeliui aplankysime Matalos prieskonių sodą, kuriame gausu  įvairių prieskoninių augalų rūšių, tokių kaip cinamonas, pipirai, muskato riešutai, dėl kurių Šri Lanka buvo žinoma nuo senų laikų ir kolonizuota portugalų, olandų bei anglų. Taip pat galėsite aplankyti batikos įmonę ir stebėti meninių audinių gamybą. Toliau tęsime savo kelionę į Kandį ir aplankysime Švenčiausiojo Budos Danties šventyklą. Nuo pat šventyklos įkūrimo XVI amžiuje, joje laikoma viena švenčiausių budizmo relikvijų – Budos dantis, kuris į Šri Lanką buvo atvežtas  kontrabandiniu būdu – princesės plaukuose. Mes turėsime progą pamatyti palaiminimo ceremoniją, kurios metu vienuoliai atlieka savo apeigas. Vakare – kultūrinis šou. Po to laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.


6 diena

Po pusryčių viešbutyje vyksime į ekskursiją po Paradenijos Karališkąjį botanikos sodą. Tai tikra ramybės oazė triukšmingame Kandyje – sode auga 4000 skirtingų augalų rūšių. Tarp jų daugybė palmių, orchidėjų ir kitų egzotinių augalų. Pasimėgavę pasivaikščiojimu po sodą nuvyksime į Nuvarą Eliją, aplankysime arbatos fabriką ir arbatos plantacijas. Fabrike pamatysime, kaip džiovinami ir rūšiuojami arbatos lapai, daugiau sužinosime apie įvairias arbatos rūšis. Galėsite pasimėgauti trumpa pertraukėle ir išgerti šviežios arbatos puodelį. Po to mūsų laukia ekskursija į Nuvarą Eliją, kuri taikliai vadinama Mažąja Anglija. Nuvarą Eliją kalnuose įkūrė anglai, kurie žemumoje ieškojo prieglobsčio nuo karščio. Lankytina miesto vieta – vešlios arbatos plantacijos, kurios tarsi antklodė dengia kalnų linijas. Anglų architektūra, židiniai, prižiūrėti sodai ir nutiesti takai dar primena palyginti neseniai pasibaigusią britų epochą. Vėlyvas įsikūrimas viešbutyje. Po to vakarienė ir nakvynė.


7 diena

Ryte po pusryčių išvykstame į Indijos vandenyno pakrantės kurortą. Keliaudami galėsite pasigrožėti nuostabiais kalnų, arbatos plantacijų ir kvapą gniaužiančių krioklių vaizdais. Į kurortą atvyksime dienos pabaigoje. Dabar galėsite mėgautis vienu gražiausių pasaulių baltojo smėlio paplūdimių, degintis ir maudytis dangaus mėlynumo vandenyne. Čia Jūs norėsite pasilikti ilgam. Vėlyvas įsikėlimas į viešbutį. Po to vakarienė ir nakvynė.


8 - 12 diena

Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena poilsiui viešbutyje ir ant Indijos vandenyno kranto. Vakarienė ir nakvynė.


13 diena

Papusryčiavę išvykstame iš viešbučio ir keliaujame į Kolombo miestą. Kolombas, kaip ir daugelis kitų besivystančių pasaulio šalių sostinių, labai greitai keičiasi, ir vietoje senų pastatų akimirksniu dygsta dangoraižiai. Pakeliui pamatysite daugybę budistų ir induistų šventyklų, Nepriklausomybės aikštę, senąją olandų bažnyčią, Parlamento pastatą, taip pat važiuosime pro išskirtinį ir stilingiausią Kolombo priemiestį „Cinnamon Gardens“. Skrydis Kolombas – Stambulas su „Turkish Airlines“ 21:15 val.


14 diena

Į Stambulą atskrendate 06:20 val., skrydis Stambulas – Ryga 09:15 – 11:20 val.  


Kelionės datos: 2021-02-15 / 2021-03-01
Kelionės kaina asmeniui (skrydis iš Rygos) nuo: 1 259,00 €

Susisiekite! Kristina Čepulienė k.cepuliene@bc.lt +370 37 320300

Į kainą įskaičiuota:

Lėktuvo bilietas Ryga – Kolombas – Ryga (Turkish airlines), 30 kg bendras bagažas ir 8 kg rankinis bagažas lėktuvo salone;
Maitinimas skrydžiu metu: karšti užkandžiai ir gėrimai lėktuve:
Sutikimas Kolombo oro uoste, programoje numatytos ekskursijos su rusakalbiu atstovu;
Apgyvendinimas viešbučiuose, standartiniuose kambariuose, su pusryčiais ir vakarienėmis.

Į kainą neįskaičiuota:

Viza 50 EUR, išdavimas iki 2 dienų;
Įėjimo bilietai ~ 110 EUR / vienam asmeniui;
Pietūs, gėrimai ir alkoholis;
Arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos, leidimai filmuoti ir fotografuoti lankytinose vietose;
Kalėdų ir Naujųjų metų vakarienės, jeigu jas siūlo viešbutis*
  Organizatorius pasilieka teisę keisti programos eiliškumą.