Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Pažinkite Balio salą per 12 dienų

Amžinai mėlynas vandenynas ir dangus, senovės šventyklos, kaskadiniai ryžių laukai - Balio sala išties daugialypė. Per vieną turą sujungėme visus geriausius dalykus: Ubudo džiungles ir nuostabius Nusa Dua ir Benoa paplūdimius, šventyklų ir krioklių magiją, ugnikalnius ir nuostabius ežerus.

2020 03 10 – 2020 03 22

nuo 1262 EUR (skrydis iš Rygos)

  • Žymusis Batur ugnikalnis
  • Kelionė su rusakalbiu gidu
  • Ubudo kaimų gyvenimas
  • Poilsis Indijos vandenyno pakrantėje

Vidutinė oro temperatūra 27-30 °C

Vidutinė vandens temperatūra 28 °C

Programa

1 diena

Skrydis Ryga - Stambulas 19:00–22:55 val. Išvykimas iš Stambulo oro uosto į Denpasarą 01:20 val.


2 diena

Į Denpasarą atskrendate 19:30 val. Pasų ir muitinės kontrolė. Oro uoste Jus pasitinka atstovas, pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas.


3-4 diena

Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena. Galėsite atsipalaiduoti besigrožėdami nuostabiu Ubudo džiunglių grožiu, kuris atsiveria iš viešbučio.


5 diena

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykstate į ekskursiją, kurios metu lankydami įvairiausius objektus keliaujate per visą salą. Pagrindinis tikslas šią dieną bus UNESCO pasaulinis geoparkas, esantis Kintamani rajone, kuriame lankysite Batur ugnikalnį. Čia nusileisite į didžiausią Azijos kalderą, išsimaudysite karštuose šaltiniuose ir papusryčiavę, grožėsitės nepaprastu vulkaninio ežero grožiu.
Pakeliui į ugnikalnį ir vykstant atgal aplankysite Ubudo srityje esančius kaimus, garsėjančius tradiciniais amatais - aukso, sidabro ir perlų gaminiais, medžio drožyba ir batikos gaminiais. Taip pat sustosite prie popuriariųjų ryžių terasų, kur galėsite įsiamžinti bei pasisupti ant didžiųjų sūpynių!
Taip pat aplankysite sodą, kuriame auginama kava, kakava, vanilė, ananasai ir kt. Čia galėsite paragauti šviežiai skrudintos ir paruoštos kavos ar kakavos. Pageidaujantys galės įsigyti šių produktų. 
Kelionę sudaro: transportas su oro kondicionieriais, rusiškai kalbantis gidas, įėjimo mokesčiai, pietūs, maudynės šaltiniuose.


6-7 diena

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas.


8 diena

Ši diena bus skirta pramogai, kuri padeda atsipalaiduoti ir pamiršti visas problemas – raftingui. Grožėsitės nuostabiais miško peizažais, augalija bei pasinersite į užburiančius garsus. Ši pramoga truks apie 2 val. (tinkama vaikas nuo 5 metų). Visa raftingui reikalinga įranga bus duodama: gelbėjimo liemenė, šalmas, irklai. Vienoje valtyje plauks iki 6 žmonių bei visuomet kartu bus instruktorius. Garantuojame, kad ši pramoga paliks ne tik gražius vaizdinius atmintyje, bet ir bus begalo smagi! Jei Jums patinka gamta ir nebijote lengvo ekstremalumo, raftingas Balyje nepaliks abejingų! Kelionę sudaro: transportas su oro kondicionieriais, raftingo įranga, profesionalus instruktorius, priešpiečiai, dušai, rankšluosčiai bei draudimas.
DĖMESIO! Keliautojai su mažais vaikais (jaunesniais nei 5 metai) galės leistis į pažinimo ekskursiją - „Gyvūnų pasaulyje“: diena, praleista tarp Balio salos paukščių ir gyvūnų, suteiks Jums daug teigiamų emocijų ir įspūdžių. Nuostabi kelionė visai šeimai! (+25 EUR suaugusiajam).


9-10 diena

Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena. Galimybė užsisakyti papildomas ekskursijas ir kruizus.


11 diena

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iki 12:00. Laisvas laikas ir pervežimas į Denpasaro oro uostą. 21:00 skrydis Denpasaras – Stambulas.


12 diena

05:25 atvyksite į Stambulą. 09:20 skrydis Stambulas – Ryga. Rygoje leisitės 11:20.


Kelionės datos: 2020-03-10 / 2020-03-22
Kelionės kaina vienam asmeniui (skrydis iš Rygos) nuo: 1 262,00 €

Susisiekite! Kristina Čepulienė k.cepuliene@bc.lt +370 37 320300

Į kainą įskaičiuota:

Skrydis Ryga - Stambulas – Denpasaras - Stambulas - Ryga (su Turkish Airlines) + 30 kg bagažas ir 8 kg rankinis lagaminas.
Nakvynė pasirinktame viešbutyje su nurodytu maistu.
Pervežimai oro uostas-viešbutis-oro uostas.
Programoje nurodytos ekskursijos saloje.
Raftingas arba lankymasis zoologijos sode.
Lankomų objektų įėjimo bilietai.
Rusiškai kalbančio gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

Medicininis draudimas.
Asmeninės išlaidos.
Arbatpinigiai gidui, vairuotojui ir kt.
  Organizatorius pasilieka teisę keisti programos eiliškumą.