Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Viena kelionė, dvi šalys - Tailandas ir Kambodža

Tai du nauji atradimai vienoje kelionėje: Tailandas + Kambodža. Ryškios emocijos, įspūdžiai, pažintis su šalimi – visa tai įsimins ilgam, ir Jūs norėsite čia sugrįžti dar kartą!

 • Pažinimas kartu su poilsiu.
 • Kelionė su rusakalbiu gidu.
 • Žymiųjų Bankoko architektūros statinių lankymas.
 • Kanchanaburi provincija ir Saduak plūduriuojantis turgus.
 • Dviejų dienų pažintis su Kambodža.
 • Poilsis Koh Chang saloje.

 • 2020 11 06 - 20
 • 2020 12 04 - 18
 • 2020 12 20 - 03
 • 2021 01 15 - 29
 • 2021 02 05 - 19

nuo 1199 EUR (skrydis iš Rygos) + viza 50 EUR/asm.

Vidutinė oro temperatūra 27-30 °C

Programa

1 diena

Skrydis: Ryga – Stambulas 12:15-16:20 val. (skrendama 3 valandas). Išskrendama iš Stambulo 18:35 val. (kelyje 9 valandos).


2 diena

Atskridimas į Bankoką 07:50 val. Pasų ir muitinės kontrolė, susitikimas su atstovu, pervežimas į Bankoko viešbutį (apgyvendinimas nuo 14:00 val.). Laisvas laikas.


3 diena

Po pusryčių susitikimas su gidu ir ekskursinė programa, pamatysime įdomiausias Bankoko šventyklas: Auksinio kalno šventyklą su apžvalgos aikštele viršuje (iki iškylant dangoraižiams Wat Saket buvo aukščiausias Bankoko taškas), didingą rytinės Aušros šventyklą (Wat Arun pavaizduota 10-ies batų monetoje), Auksinio Budos šventyklą (Wat Traimit, Budos statula išlieta iš 5500 kg gryno aukso), šiuolaikinius dangoraižius ir gatvių turgavietes. Plaukdami ilgauodege valtimi Bankoko kanalais galėsite pamaitinti milžiniškus upės šamus. Skanūs pietūs, švediškas stalas. Laisvas laikas. Iš gido galima užsisakyti šias papildomas ekskursijas:    
BAIYOKE bokštas: antras pagal aukštį pasaulio viešbutis su apžvalgos aikštele, nuo kurios  atsiveria puikus viso Bankoko vaizdas.  MAHANAKHON bokštas: aukščiausias, 314 metrų, su apžvalgos aikštele viršuje. SIAM PARAGON: prekybos centras, kuris turi nuosavą didelį akvariumą ir IMAX (4D filmų) kino teatrą ir kuriame yra unikalus Madam Tiuso (Madame Tussauds) muziejus. Nacionalinis teatras SIAM NIRAMIT, kurio scenoje vykstantys vaidinimai laikomi gražiausiais ir įspūdingiausiais. Šio teatro scena įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip aukščiausia scena.


4 diena

Ankstus kėlimasis (išvykimas iš viešbučio) ir dviejų dienų kelionė į Kančanaburio provinciją. Tai nepaprastai graži vieta, žalios kalvos, kriokliai, nacionaliniai parkai – poilsio galimybių įvairovė. Po pusryčių – pirmasis sustojimas Ratčabūrio provincijoje, plūduriuojančiame turguje Damnoen Saduak. Tradicinėmis ilgauodegėmis valtimis Jūs plauksite vingiuotais kanalais, stebėdami tradicinius tajų namus ant polių ir tajų turgų. Kita stotelė – garsusis tiltas per Kvai upę, kur Jūs pasinersite į XX amžiaus vidurio istoriją ir sužinosite visas „Mirties kelio“ atsiradimo smulkmenas. Toliau Jūsų lauks pietūs atvirame restorane su įspūdingu vaizdu į tiltą per upę. Po pietų keliausite į Dramblių kaimą, kur susipažinsite su šiais nuostabiais gyvūnais. Už papildomą mokestį (~700 batų = ~20 EUR) galėsite ant dramblių leistis į kelionę po džiunglių tankmę. Po to keliausite į egzotišką viešbutį, esantį tiesiai prie vandens, kur galėsite išsimaudyti po įtemptos ir gausios įspūdžių dienos.


5 diena

Pabusti auštant, tyliai čiurlenant ryto upei, pačioje nacionalinio parko tankmėje – kas gali būti maloniau? Pusryčiai viešbutyje, po jų Jūs išvyksite prie Kančanaburio provincijos pasididžiavimo – garsių terminių šaltinių, žinomų savo gydomosiomis savybėmis. Vertas dėmesio arbatos namelis ir jame sukaupta didžiulė arbatos rūšių kolekcija bei tradicinės tajų medicinos vaistinė, kur Jūs sužinosite apie gydomąsias savybes, o pageidaujantys savo artimiesiems galės įsigyti iš tikrųjų reikalingų ir naudingų dovanų. Toliau Jūsų laukia provincijos pasididžiavimas – Sajok nacionalinis parkas. Ne veltui Kančanaburio provincija vadinama „Žaliaisiais Tailando plaučiais“, kadangi čia gausu neįžengiamų tropinių džiunglių ir amžinai žaliuojančių kalvų šlaitų, giliavandenių upių ir triukšmingų krioklių, o svarbiausia – čia nuostabiai švarus oras. Tuo įsitikinsite mediniu plaustu plaukdami Sajok nacionalinio parko Kvai upe, o drąsiausieji galės su gelbėjimosi liemenėmis patys leistis šia upe. Visi norintieji galės išsimaudyti po kvapą gniaužiančiu Sajok Jai kriokliu, kur jūsų laukia sustojimas. Po šių aktyvių punktų atgauti jėgas padės skanūs pietūs. Po jų – išvykimas į Patają.


6 diena

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Patają ir jos apylinkes: Didžiojo Budos kalva; apžvalginė aikštelė su miesto panorama; kinų vienuolynas-muziejus; didžiausias pasaulyje (apie 100 metrų aukščio) Budos atvaizdas ant uolos; gyvačių ferma su gyvačių šou; dirbinių iš egzotiškų gyvūnų odos parduotuvė. Laisvas laikas pabūti paplūdimyje. Iš gido galima įsigyti papildomų ekskursijų.


7 diena

3:30 val. išvykimas iš Patajos viešbučio į Kambodžą. 6:00 - 6:30 val. pusryčiai iš viešbučio (breakfast box), 8:30 val. atvykimas į pasienį ir Patajos–Kambodžos sienos kirtimas. Rusiškai kalbantis gidas ir ekskursijų transporto priemonė turistų laukia prie išėjimo iš Tailando imigracijos skyriaus. 09:00 val. išvykimas į Siem Reapą, 12:00–12:30 val. atvykimas į Siem Reapą, apgyvendinimas 4* viešbutyje, 13:30–14:00 val. pietūs nacionaliniame khmerų restorane (švediškas stalas). 14:30–16:30 val. pageidaujantiems ekskursija prie Tonlesapo ežero – 15 USD (plūduriuojantis kaimas). 18:30–19:30 val. laukia vakarienė ir tradicinis khmerų šou Apsara. 21:00 val. grįžimas į viešbutį. Laikas nurodomas apytiksliai. Programa vietomis gali keistis.


8 diena

5:30 val. pusryčiai viešbutyje. 6:00 val. ekskursija į Angkor Vato šventyklos kompleksą, ekskursija į Ta Prohm šventyklą  (Angkor Vato sritis), apsilankymas Ta Keo šventykloje (Angkor Vato sritis), ekskursija po Ankor Tomo ir Bajono šventyklas. 13:00 val. išvykimas iš viešbučio. 14:00 val. pietūs nacionaliniame khmerų restorane. 15:00 val. ekskursija po šilko amatų gamyklą. Išvykimas į Patają (atvykimas 23:00 val.). Laikas nurodomas apytiksliai. Programa vietomis gali keistis.


9 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Koh Čango salą (kelyje ~04:30 val. ir persikėlimas keltu ~30 min.). Sala pripažinta kaip paskutinė rojaus sala Pietryčių Azijoje. Tikras rojus. Koh Čangas jau seniai yra populiari vietą, skirta žmonėms, kurie nori pailsėti nuo didžiųjų miestų šurmulio ir audringos minios. Apgyvendinimas viešbutyje, laisvas laikas poilsiui paplūdimyje.


10 - 13 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui paplūdimyje.


14 diena

Pusryčiai. Kambarių atlaisvinimas 12:00 val. Išvežimas į oro uostą apytiksliai 13:00 val. Skrydis Bankokas – Stambulas  23:30 val.


15 diena

Atskridimas į Stambulą 06:25 val., skrydis Stambulas – Ryga 09:15 – 11:20 val.


Kelionės datos: 2020-11-06 / 2020-11-21
Kelionės kaina asmeniui (skrydis iš Rygos) nuo: 1 359,00 €

Susisiekite! Kristina Čepulienė k.cepuliene@bc.lt +370 37 320300

Į kainą įskaičiuota:

Lėktuvo bilietai Ryga-Bankokas-Ryga (Turkish Airlines), 30 kg bagažas ir 8 kg rankinis bagažas;
Maitinimas skrydžių metu;
Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas;
Į programą įtrauktos ekskursijos rusų kalba;
Viešbutis su pusryčiais, standartinis kambarys (nurodyto aukščiau arba panašaus lygio), 3 pietūs ir 1 vakarienė;
Kalėdinės ir Naujųjų metų vakarienės, jeigu siūlo viešbutis.

Į kainą neįskaičiuota:

Kambodžos viza 50 EUR/asm.
Sveikatos draudimas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai ir kt.
  Organizatorius pasilieka teisę keisti programos eiliškumą.