Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Vietnamas - 16 d. pažintinis turas su poilsiu

Vietnamas – šalis garsi giliomis kultūrinėmis tradicijomis, unikaliu kraštovaizdžiu, gero smėlio paplūdimiais. Ha Longo įlankos vaizdas įsirėš į atmintį visam likusiam gyvenimui. Šis gamtos stebuklas su tūkstančiais iš vandens kyšančių salų, apaugusių tankiais džiunglių augalais, sukuriančių unikalų kraštovaizdį. Pasinerkite į Vietnamo kultūrą kartu su BALTIC CLIPPER!

2020 11 06 - 11 21

nuo 1970 EUR (skrydis iš Vilniaus)

  • Keliausite su kelionės vadovu iš Lietuvos
  • Pažinsite skirtingų regionų vietnamietišką kultūrą bei virtuvę
  • Plauksite laivu ir nakvosite laive Ha Long įlankoje
  • Plauksite laivu Mekongo Delta
  • Aplankysite populiariausias  Vietnamo vietas
  • Susipažinsite su Vietnamo karo istorija, lankysitės muziejuje Cu Chi tuneliuose
  • Pažinsite didžiausius Vietnamo miestus Hanojų ir Saigoną
  • Lankysite senovinius miestus ir šventyklas
  • Ilsėsitės šalia nuostabaus Mui Ne paplūdimio (5 dienas).

Vidutinė oro temperatūra 28-35 °C

Programa

1 diena

Atvykę į Hanojų Jūs važiuosite į viešbutį. Nakvynė Hanojuje. Viešbutyje Moon View Hotel 3*, Superior tipo kambaryje.


2 diena

Pusryčiai (įskaičiuoti) viešbutyje. Ryte išvykstame iš Hanoi į Ha Long įlanką, grožėsimės populiariaisiais ryžių laukais, stebėsime kaimo gyventojų kasdienybę. Atvykę į Ha Long, leisitės į kelionę laivu po nuostabaus grožio vadinamą „Vingiuojančiojo drakono“ įlanką, susidariusią iš tūkstančių neįprastos formos kalkakmenių bei nedidelių urvų. Jūros gėrybių pietūs (įskaičiuoti) denyje, po to turėsite galimybę pamatyti įspūdingą urvą, paplaukioti savarankiškai bei plaukti baidare (asmeninės išlaidos). Pamatysite plaukiojančius kaimus bei salynus iš arti. Vakare laisvalaikis bei poilsis laive. Nakvynė Glory Legend Cruise 4* laive, Deluxe tipo kabinoje. Vakarienė (įskaičiuota).


3 diena

Po pusryčių (įskaičiuoti) plauksite laivu į įspūdingą Luon uolą, kurios viduryje natūraliai susidaręs apvalus baseinas. Ši Halongo sala yra ramybės oazė. Grįžtame į Halongo salyną, kuriame yra daug mažų salų: “Gaidžio kovotojo uola”, “Smilkalų deginimo uola”, “Jūros šuns uola”. Viešbutis Moon View Hotel 3*, Superior tipo kambarys.


4 diena

Pusryčiai (įskaičiuoti) viešbutyje. Iš Hanojaus važiuojant į pietus už 90 kilometrų Jūs atsidursite Ninh Binhe. Šią vietą puošia daugybė visiems gerai žinomų peizažų, į kuriuos sudaro Tam Coc urvai ir Hoa Lu senovės miestas su senomis šventyklomis (Dinh Tien Hoang ir Le Dai Hanh), skirtomis karaliams Dinh ir Le, kurie karaliavo X amžiuje. Atvykę į Tam Coc plauksite į ekskursiją valtimi, kur yra įspūdingas kalkakmenio kyšulys. Jis kyšo iš žalių ryžių laukų, kurie primena apie Guiliną (Kinija) ir Halong Bajų Vietname, šis peizažas pavadintas „Halong-bay-on-land“. Kelionė truks apie 2 valandas. Pasimėgausite pietumis (įskaičiuoti) vietiniame restorane prieš apisilankydami prie Bich Dong pagodos, netoli Ngu Nhac kalno. Pagodos yra trijų struktūrų: Ha pagoda (žema pagoda), Trung pagoda (vidutinė pagoda) ir Thuong (aukštesnioji pagoda). Jos išsidėstę didėjančia tvarka. Ši ekskursija leis geriau sužinoti Vietnamo istoriją, o savo išvyką baigsime ant aukštos uolos, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas. Nakvynė Hanojuje viešbutyje Moon View Hotel 3*, Superior tipo kambaryje.


5 diena

Pusryčiai (įskaičiuoti) viešbutyje. Ryte iš viešbučio vyksite aplankyti Chi Minh Komplekso, kuriame yra Ba Dinh aikštė, Ho Chi Minh mauzoliejus. Pamatysite vieno aukšto koloną pagodą, kuri pastatyta 1049 m. Vėliau vyksite į Budistų Tran Quoc pagodą prie “Vakarų ežero” (viena iš seniausių pagodų Vietname). Taip pat apsilankysite etnologijos muziejuje, išgirsite daugiau apie vietnamiečių kultūrą. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų aplankysite literatūros šventyklą, pamatysite pirmąjį Vietnamo universitetą pastatytą 1070 m., Universiteto sodas žavi savo grožiu, išlaikyta architektūra leidžia pasinerti į Vietnamo praeitį. Vyksite prie Hoan Kiem ežero pasigrožėti ramutėliu ežero vandeniu bei Ngoc Son šventykla. Pasiūlymas - leiskitės į turą dviračiais Hanojaus senamiesčiu. 16:10 vyksite stebėti unikalų, išskirtinį vandens lėlių teatrą, tai yra tradicinis vietnamiečių menininis pasirodymas. Po 17:00 vykstame į oro uostą skrydžiui į Hošiminą (anksč. Saigonas). Kelionė į viešbutį. Nakvynė Hošimine The Luxe Hotel Saigon 3*, ROH Deluxe tipo kambaryje su langu.


6 diena

Pusryčiai (įskaičiuoti) viešbutyje. Ryte aplankysite Cu Chi tunelius. Po žeme rankomis iškasta 200 kilometų tunelių, kuriuose gyveno kariai konfliktų metu. Grįžtame į Hošiminą. Pietūs (įskaičiuoti). Po pietų laisvas laikas. Vakare vykstame į A o Show (9 asmenys). Nakvynė Hošimine viešbutyje The Luxe Hotel Saigon 3*, ROH Deluxe tipo kambaryje su langu.


7 diena

Pusryčiai viešbutyje. Išvykstame iš Hošimino į Ben Tre – Mekongo deltos širdis. Atvykstame į Ben Tre provinciją, iš kurios laivu plaukiame pro nuostabius vingiuotus kanalus. Vėliau suspažinsite su šeima kuri verčiasi ir pragyvena iš ryžių popieriaus ir kokosų saldainių. Pietausite (įskaičiuoti) restorane. Po trumpo poilsio irkluosime valtis vandens palmių upeliu. Vakare grįžtame į Hošiminą, viešbutį, laisvas laikas. Nakvynė Hošimine viešbutyje The Luxe Hotel Saigon 3*, ROH Deluxe tipo kambaryje su langu.


8 diena

Pusryčiai (įskaičiuoti) viešbutyje. Dieną pradėsite aplankydami du žymiausius architektūrinius statinius, pirmasis – Notre Dame Katedra, antrasis - Centrinis paštas pastatytas tarp 1877 – 1883 metų. Pastato dizainą kūrė žymus dizaineris Gustav Eiffel. Katedroje ir šiandien vyksta pamaldos, o jaunavedžiai dažnai šią vietą renkasi savo vestuvių fotosesijai dėl puikaus vaizdo. Nuo Katedros lengvai pasivaikščiodami Dong Khoi gatve pasiekiame Operą. Kitai lankytina vieta “Susijungimo rūmai”, tai yra pietų Vietnamo valdžios simbolis. 1975 balandžio 30 d. karas su Amerika baigėsi ir šiaurės Vietnamo armijos tankai įsiveržė pro vartus. Pamatysite karo kambarį, pobūvių salę ir prezidentinį darbo kabinetą. Po pietų vyksite į karo muziejų, čia jums gidas papasakos apie baisiausias ir tragiškiausias Vietnamo karo metų akimirkas. Muziejuje pamatysite karo amuniciją, ginklus, nuotraukas, darytas karo metu. Vyksite į Cho Lon miestą, kiniečių kvartalą, pamatysite Thien Hau pagoda, kuri skirta jūrų deivei. Po pietų vytkstate į Mui Ne (~4val). Viešbutis Bamboo Village Beach Resort 4*, Nova Deluxe tipo kambarys.


9 - 13 diena

Visas dienas ilsėsitės Mui Ne paplūdimyje, laisvas laikas. Nakvynė Mui Ne. Viešbutis Bamboo Village Beach Resort 4*, Nova Deluxe tipo kambarys.


14 diena

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas iki išvykimo privačiu autobusu (be gido palydos) tiesiai į oro uostą Hošimine.


Kelionės datos: 2020-11-06 / 2020-11-22
Kelionės kaina vienam asmeniui (skrydis iš Vilniaus): 1 970,00 €

Susisiekite! Ingrida Eisrodienė i.eisrodiene@bc.lt +370 37 320300

Į kainą įskaičiuota:

Skrydis Vilnius – Hanojus ir Hošiminas – Vilnius (su persėdimu Stambule);
Kelionės vadovas iš Lietuvos;
30 kg. registruotas bagažas;
Pervežimas iš/į oro uostą, kiti pervežimai;
Rusakalbis gidas;
Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose  3* - 4* viešbučiuose (14 nakvynių);
Maitinimas pagal programą (13 pusryčių + 6 pietūs + 1 vakarienė);
Visų lankomų objektų įėjimai;
Iškvietimas atvykti į šalį.

Į kainą neįskaičiuota:

Vietnamo viza 25 $
Vidinis skrydis Hanojus – Hošiminas. Orientacinė jo kaina 130 - 150 EUR

Atsiliepimai

2019-11-08
Kelionės programa patiko. Įdomi, nematyta valstybė, mums unikali gamta. Pirmą turo dieną Hanojuje apsilankėme vandens lėlių teatre. Tikrai įdomu, nes tai yra jų tradicinis pasirodymas ir šaunu, jog tai įtraukėte į programą.
Tikrai patiko valstybė, jos gamta, šaunus kurortas Mui Ne, vaisių pasirinkimas ir malonūs, paslaugūs žmonės.
Taip pat puikiai parinkti viešbučiai (kambariai, maistas ir pan.) bei jų lokacijos. Vietiniai šiaurės ir pietų gidai skirtingi, tai tikrai. Kiekvienas iš jų turėjo savo žavesį. Saigono dalies gidas pabandė pasiūlyti papildomai praplėsti programą (pakeliui nukrypti nuo programos, pasirūpino grupės noru, t. y. paragauti patiekalą iš gyvatės). Hanojaus dalies gidas – tėviškas rūpestis grupe (nepasimesti, nepavėluoti, ar lagaminai pakrauti/iškrauti). Ačiū jiems abiem! Taip pat didelis AČIŪ kelionės vadovei Ingridai!
Alina ir Arūnas

2018-10-25
Laikas parinktas idealiai, oras keliavimui buvo geras. Kelionė tikrai patiko. Nepaisant, kad Vietnamas panašus į kitas Azijos šalis, kuriose teko pabuvoti, tačiau jis savaip šarmingas. Teko pabūti ir šiaurėje, ir pietuose. Tai lyg dvi skirtingos šalys su savo gamta, žmonėmis, kultūra, gyvenimo būdu. Šiaurėje įspūdį padarė Halongo įlanka, Sapa, pietuose Saigonas, Mekongo didybė ir poilsis Muine kurorte. Viešbučiai buvo patogūs, visada miesto centre, virtuvė ir nacionalinė, ir europietiška. Sužavėjo kelionė motoroleriais Saigone, nes keliaujant autobusu ar kitais būdais tikrai nebūtume pamatę to chaotiškai tvarkingo eismo gatvėse, kuris iš pradžių kiek baugino. Kelionė puikiai organizuota. Dėkoju Jums. Didelis ačiū mūsų vadovėms Ingridai ir Vytautei iš BALTIC CLIPPER.
Vidmantas

2018-10-25
Vietnamas mums paliko daug nuostabių įspūdžių: tai Azijos kvapai, skoniai, vaizdai, tvarkingas transporto chaosas, žmonių gausybė. Didžiausi prisiminimai liko iš: Sapos, kuri sužavėjo gamtos grožiu, vietinės gentys dar saugančios pirmykštes tradicijas; nepamirštama nakvynė Ha Long įlankoje, laive, tai nuostabios ramybės naktis su tiesioginiu vaizdu į jūrą su kalnais, kuris visą naktį keitėsi ir buvo gaila pramiegoti tokį vaizdą; kontrastas tam, ekskursija motoroleriais po Saigoną, tik taip galima pajusti, užuosti tikrą Azijos didmiesčių kasdieninį gyvenimą. Vietnamas negąsdina kainomis tiek maisto, tiek nuostabaus skonio vaisių, o norint apsipirkti, čia tikras rojus, tik reikia tam skirti kantrybės ir laiko.
Dalia ir Linas
  Organizatorius pasilieka teisę keisti programos eiliškumą.

Galerija