Baltic Clipper

Kelionės senjorams

Kelionių filtras

Kelionių filtras


Viešbučio kategorija
Maitinimas
Vietovė
Bulgarija, Varna, Auksinės Smiltys
Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė
Senjorams
Poilsinės
Graikija, Rodas, Jalysas
Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė
Aktyvus poilsis
Senjorams
Su vaikais
Poilsinės
Egiptas, Hurgada
Maitinimas: viskas įskaičiuota
Aktyvus poilsis
Senjorams
Su vaikais
Poilsinės
Bulgarija, Varna, Šv. Konstantinas Ir Elena
Maitinimas: ultra viskas įskaičiuota
Senjorams
Su vaikais
Poilsinės
Graikija, Kreta, Retimnas
Maitinimas: viskas įskaičiuota
Senjorams
Poilsinės
Povestuvinės
Egiptas, Hurgada
Maitinimas: viskas įskaičiuota
Senjorams
Su vaikais
Poilsinės
Ispanija, Tenerifė, Kosta Adechė
Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė
Aktyvus poilsis
Senjorams
Poilsinės
Povestuvinės

Kai širdyje dar ne ruduo - kelionės senjorams

Sulaukus garbaus amžiaus, kelionių pomėgiai pasikeičia. Nebesinori lėkti ir trūks plyš bandyti viską pamatyti. Norisi ramiai, saugiai ir patogiai aplankyti gražias vietas, išvengiant streso ir rūpesčių. Kelionės senjorams yra specialiai garbaus, vyresnio amžiaus žmonėms parinkti kelionių pasiūlymai, kur visos sąlygos garantuos maksimalų komfortą. Viskas nuo A iki Ž bus pritaikyta laisvam laikui be jokio vargo.

Temperatūra

Ar žinote tą posakį, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga? Na, jis tikrai nėra teisingas, mat keliauti į tvoskiantį karštį, kada Pietų Europoje, Afrikoje ar Azijoje termometrų stulpeliai lengvai peršoka 30 laipsnių ir siekia net 40 – neverta. Ypač ten, kur yra drėgna, bus labai sunku leisti laiką, kadangi toks karštis varys iš proto ir tikrai nebus naudingas sveikatai.

Tad kelionės senjorams yra derinamos pagal tinkamas klimatines sąlygas. Didelis dėmesys kreipiamas į temperatūrą, sezoną bei tai, kad jums būtų kuo maloniau leisti laiką kurorte ar mieste, į kurį skrendate. Dažniausiai visi žmonės renkasi keliones tuo metu, kada yra šilta, bet ne per karšta, tad čia nereikėtų išradinėti dviračio ir sekti daugumos keliauninkų tendencijas

Lokacijos

Kelionės senjorams organizuojamos taip, kad nebūtų ilgų ir varginančių pervežimų bei kelionių. Paprastai tokiems keliautojams agentūros gali pasiūlyti patogiai išdėstytus viešbučius. Jie bus arti paplūdimio, arti autobusų stotelių arba netoli nuo oro uosto, patogioje susisiekimui vietoje.

Rekomenduojama vengti kalnuotų vietovių, kadangi paprastai jose tenka daug laipioti ir tikrai nėra paprasta atsipalaiduoti. Geriausia rinktis tokį viešbutį, kuris yra kiek toliau nuo šurmulio, tačiau arti kokio miestelio, kad galėtumėte užkąsti restorane, nupirkti giminaičiams suvenyrų ar susipažinti su vietine kultūra.

Lokacijos prasme būtų svarbu ir pasirinkti netriukšmingą kurortą. Jeigu esate garbaus amžiaus, turbūt nepailsėsite nuvykę į Ibizą ar daugybę festivalių priimantį kurortą. Reikėtų atsižvelgti į tendencijas ir rinktis tas vietas, kur keliauja šeimos arba suaugusių žmonių poros.

Kruizai – puikus pasirinkimas

Galima sakyti, kad kruizas yra ideali kelionės forma norintiems atsipalaiduoti ir pabėgti nuo streso. Jūra ramina, o laive yra tikrai daug veiklos, tad nebus nuobodu, tačiau niekas ir netrikdys rimties. Kruizai vyksta ilgai, jų eigoje galima susipažinti su daugybe miestų ir įdomių vietų bei pamatyti tikrai nuostabių vaizdų. Yra ir specialių kruizų, skirtų tik senjorams. Tokiu atveju laive nebūna trankių vakaronių, daug dėmesio skiriama ramiam ir kokybiškam keliautojų aptarnavimui, išvengiama didžiojo šurmulio.

Kruizo metu nereikia niekur judėti, kone visą laiką galite apsisaugoti nuo saulės, jeigu ji yra itin tvaiski, turite patogią kajutę ir galybę pramogų bei vietos veikti ką tik norite. Nueiti į koncertą, išgerti gėrimą bare ar paskaityti knygą žiūrint į jūrą – visas laikas kruize priklauso jums!