Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Akcija „Kelionę perki, skrydį KUR NORI su airBaltic laimi”

Akcijos „Kelionę perki, skrydį KUR NORI su airBaltic laimi” sąlygos:

1. Bendrosios nuostatos:
1.1. Akcijos „Kelionę perki, skrydį KUR NORI su airBaltic laimi” (toliau – Akcija) organizatorius yra UAB „Baltic Clipper“ (toliau – Organizatorius), juridinio asmens kodas 110437597, buveinės adresas Laisvės al. 61-1, Kaunas, Lietuva.

1.2. Akcija vyksta nuo 2020 01 24 iki 2020 01 26. Laimėtojas bus skelbiamas 2020 02 03.

1.3. Akcijos dalyviai – Akcijoje dalyvauja tik LR teritorijoje gyvenantys fiziniai asmenys, kurie Tarptautinės turizmo parodos ADVENTUR 2020 metu (2020 metų sausio 24 – 26 dienomis), vykstančioje Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Laisvės pr. 5, Vilnius, įsigyjo kelionę kelionių agentūros UAB „Baltic Clipper“ stende.

1.4. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimos nariai.

2. Akcijos prizas:
2.1. Akcijos prizas (toliau – Prizas) – Skrydis dviems asmenims į abi puses pasirinkta avialinijų „airBaltic“ kryptimi. Skrydis gali būti tiesiogiai iš Vilniaus arba su persėdimu Rygoje. Iš Rygos airBaltic siūlo tiesioginius skrydžius į Aberdyną, Abu Dabį, Almatą, Amsterdamą, Atėnus, Baku, Barseloną, Bergeną, Berlyną, Bilundą, Bordo, Briuselį, Budapeštą, Ciurichą, Diuseldorfą, Dubliną, Dubrovniką, Frankfurtą, Gdanską, Geteborgą, Hamburgą, Helsinkį, Jekaterinburgą, Kaliningradą, Kataniją, Kazanę, Kijevą, Kopenhagą, Kosą, Larnaką, Liepoją, Lisaboną, Londoną, Lvovą, Madridą, Malagą, Maljorkos Palmą, Maltą, Mančesterį, Maskvą, Milaną, Minską, Miuncheną, Nicą, Odesą, Olbiją, Oslą, Palangą, Paryžių, Popradą, Prahą, Reikjaviką, Rijeką, Rodą, Romą, Salonikus, Sankt Peterburgą, Sočį, Splitą, Stavangerį, Stokholmą, Štutgartą, Taliną, Tamperę, Tbilisį, Tel Avivą, Trondheimą, Turku, Varšuva, Veneciją, Veroną, Vieną, Vilnių, Zalcburgą, Ženevą. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Ciurichą, Dubrovniką, Geteborgą, Hamburgą, Miuncheną, Paryžių, Rijeką, Rygą, Taliną.

3. Akcijos sąlygos:
3.1. Asmuo, pageidaujantis dalyvauti akcijoje ir laimėti Prizą privalo:

Tarptautinės parodos ADVENTUR 2020 metu (2020 metų sausio 24 – 26 dienomis) įsigyti kelionę kelionių agentūros „Baltic Clipper“ stende.

4. Prizo laimėtojo nustatymas:
4.1. Prizą gali laimėti tie, kurie:

Tarptautinės parodos ADVENTUR 2020 metu įsigys kelionę kelionių agentūros „Baltic Clipper“ stende.

5. Atsakomybė
5.1. Organizatorius nėra ir nebus atsakingas už bet kokius Akcijos dalyvių nuostolius (žalą, išlaidas), susijusius su dalyvavimu Akcijoje.

6. Kitos sąlygos
6.1. Asmenys, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis ir jų laikytis.

6.2. Dalyviui nesilaikant šių taisyklių, Organizatorius turi teisę pašalinti dalyvį iš Akcijos ir/ar neišduoti dalyviui Prizo.

6.3. Organizatorius turi teisę bet kuriuo metu keisti Akcijos taisykles ir/ar nutraukti Akciją, informuodamas apie tai tuo pačiu būdu, kaip buvo paskelbtos šios Akcijos taisyklės.

6.4. Su Akcijos taisyklėmis galima susipažinti UAB “Baltic Clipper” internetiniame puslapyje.

6.5. Akcijos tvarką nustato Organizatorius. Visi Organizatoriaus sprendimai dėl akcijos vykdymo yra galutiniai ir privalomi visiems akcijos dalyviams. Visi nesutarimai, kilę vykdant šią akciją, yra sprendžiami vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

6.6. Laimėtojas bus renkamas atsitiktine tvarka;

6.7. Laimėjimas į pinigus ar kitus prizus nekeičiamas;

6.8. Laimėjimas neperleidžiamas kitiems asmenims, juo gali pasinaudoti tik konkursą laimėjęs asmuo;

7. Asmens duomenų apsauga

Žaidimo Dalyvių asmens duomenų valdytojas yra Organizatorius.

Organizatorius siekiant išrinkti ir informuoti Žaidimo laimėtoją tvarkys šiuos Žaidimo laimėtojo asmens duomenis: vardas, pavardė, el. paštas, kontaktinis telefono numeris. Siekiant paskelbti apie laimėtoją – tvarkys vardą ir pavardę.

Žaidimo Dalyvių asmens duomenys yra tvarkomi su jų sutikimu. Sutikimą dalyvis gali bet kuriuo metu atšaukti, tačiau tokiu atveju negalės dalyvauti žaidime.