Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Akcijos „2 kelionės geriau nei 1!” sąlygos

1. Bendrosios nuostatos:
1.1. Akcijos „2 kelionės geriau nei 1!” ” (toliau – Akcija) organizatorius yra UAB „Baltic Clipper“ (toliau – Organizatorius), juridinio asmens kodas 110437597, buveinės adresas Laisvės al. 61-1, Kaunas, Lietuva.

1.2. Akcija vyksta nuo 2021 07 15 iki 2021 09 01. Laimėtojas bus skelbiamas 2021 09 03.

1.3. Akcijos dalyviai – Akcijoje dalyvauja tik LR teritorijoje gyvenantys fiziniai asmenys, kurie laikotarpiu 2021 07 15 – 09 01 įsigyjo kelionių organizatoriaus „Novaturas“ kelionę (Išvykimas iki 2021 09 01) kelionių agentūroje UAB „Baltic Clipper“.

1.4. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimos nariai.

2. Akcijos prizas:
2.1. Akcijos prizas (toliau – Prizas) – Skrydis dviems asmenims į abi puses pasirinkta avialinijų „airBaltic“ kryptimi (prizas galioja iki 2022 06 30) Skrydis gali būti tiesiogiai iš Vilniaus arba su persėdimu Rygoje. Iš Rygos airBaltic siūlo tiesioginius skrydžius į Aberdyną, Abu Dabį, Almatą, Amsterdamą, Atėnus, Baku, Barseloną, Bergeną, Berlyną, Bilundą, Bordo, Briuselį, Budapeštą, Ciurichą, Diuseldorfą, Dubliną, Dubrovniką, Frankfurtą, Gdanską, Geteborgą, Hamburgą, Helsinkį, Jekaterinburgą, Kaliningradą, Kataniją, Kazanę, Kijevą, Kopenhagą, Kosą, Larnaką, Liepoją, Lisaboną, Londoną, Lvovą, Madridą, Malagą, Maljorkos Palmą, Maltą, Mančesterį, Maskvą, Milaną, Minską, Miuncheną, Nicą, Odesą, Olbiją, Oslą, Palangą, Paryžių, Popradą, Prahą, Reikjaviką, Rijeką, Rodą, Romą, Salonikus, Sankt Peterburgą, Sočį, Splitą, Stavangerį, Stokholmą, Štutgartą, Taliną, Tamperę, Tbilisį, Tel Avivą, Trondheimą, Turku, Varšuva, Veneciją, Veroną, Vieną, Vilnių, Zalcburgą, Ženevą. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Ciurichą, Dubrovniką, Geteborgą, Hamburgą, Miuncheną, Paryžių, Rijeką, Rygą, Taliną.

3. Akcijos sąlygos:
3.1. Asmuo, pageidaujantis dalyvauti akcijoje ir laimėti Prizą privalo:

Laikotarpiu 2021 07 15 – 09 01 įsigyti kelionių organizatoriaus „Novaturas“ kelionę (Išvykimas iki 2021 09 01) kelionių agentūroje UAB „Baltic Clipper“.

4. Prizo laimėtojo nustatymas:
4.1. Prizą gali laimėti tie, kurie:

Asmenys, kurie laikotarpiu 2021 07 15 – 09 01 įsigijo kelionių organizatoriaus „Novaturas“ kelionę (Išvykimas iki 2021 09 01) kelionių agentūroje UAB „Baltic Clipper“.

5. Atsakomybė
5.1. Organizatorius nėra ir nebus atsakingas už bet kokius Akcijos dalyvių nuostolius (žalą, išlaidas), susijusius su dalyvavimu Akcijoje.

6. Kitos sąlygos
6.1. Asmenys, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis ir jų laikytis.

6.2. Dalyviui nesilaikant šių taisyklių, Organizatorius turi teisę pašalinti dalyvį iš Akcijos ir/ar neišduoti dalyviui Prizo.

6.3. Organizatorius turi teisę bet kuriuo metu keisti Akcijos taisykles ir/ar nutraukti Akciją, informuodamas apie tai tuo pačiu būdu, kaip buvo paskelbtos šios Akcijos taisyklės.

6.4. Su Akcijos taisyklėmis galima susipažinti UAB “Baltic Clipper” internetiniame puslapyje.

6.5. Akcijos tvarką nustato Organizatorius. Visi Organizatoriaus sprendimai dėl akcijos vykdymo yra galutiniai ir privalomi visiems akcijos dalyviams. Visi nesutarimai, kilę vykdant šią akciją, yra sprendžiami vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

6.6. Laimėtojas bus renkamas atsitiktine tvarka;

6.7. Laimėjimas į pinigus ar kitus prizus nekeičiamas;

6.8. Laimėjimas neperleidžiamas kitiems asmenims, juo gali pasinaudoti tik konkursą laimėjęs asmuo;

7. Asmens duomenų apsauga

Žaidimo Dalyvių asmens duomenų valdytojas yra Organizatorius.

Organizatorius siekiant išrinkti ir informuoti Žaidimo laimėtoją tvarkys šiuos Žaidimo laimėtojo asmens duomenis: vardas, pavardė, el. paštas, kontaktinis telefono numeris. Siekiant paskelbti apie laimėtoją – tvarkys vardą ir pavardę.

Žaidimo Dalyvių asmens duomenys yra tvarkomi su jų sutikimu. Sutikimą dalyvis gali bet kuriuo metu atšaukti, tačiau tokiu atveju negalės dalyvauti žaidime.

NOVATURO kelionių ieškokite čia:

arba rašykite užklausą el. paštu ATOSTOGOS@BC.LT