Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Dominikos Respublika – naujoji žiemos sezono sensacija

Su džiugesiu pristatome egzotiškąją 2021 metų žiemos sezono naujieną – Dominikos Respubliką. Tai valstybė esanti Karibų jūroje. Pasižymi balto smėlio paplūdimiais, skaidriu vandeniu ir romantiškais saulėlydžiais. Rekomenduojama keliauti tiems turistams, kurie nori ramaus poilsio. Nepaisant to, yra puikūs paplūdimiai, kurie pritraukia aitvarų ir banglenčių sporto aistruolius. Gamtos mylėtojai galės pasivaikščioti po atogrąžų miškus ar kalnų viršūnes. Tai rojaus kampelis, kuriame gausu palmių ir šniokščiančių krioklių, modernių viešbučių ir svetingai nusiteikusių vietinių gyventojų. 

Jau nuo 2021 spalio 30 d. startuos tiesioginiai skrydžiai į egoztiškąją Dominikos Respubliką, kurioje Jūsų laukia nerūpestingas „viskas įskaičiuota“ poilsis atrinktuose viešbučiuose ant jūros kranto! Siūlomi poilsio kelionių paketai nuo 1479 EUR/asm.

Į kelionės paketo kainą įskaičiuota:

  • Tiesioginis skrydis: Vilnius - Punta Kana - Vilnius.
  • Pervėžimai iš/į oro uostą.
  • 7 n./14 n. viešbutyje.
  • Maitinimas "viskas įskaičiuota".
  • Turistinė viza. 

Rekomenduojami viešbučiai:

Daugiau apie tiesioginį skrydį:

Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Punta Kana (Dominikos Respublika) – Vilnius bus vykdomi nuo 2021 10 30 iki 2021 12 12 su avialinijų „Luke Air" ilgųjų nuotolių lektuvu Airbus A330. Garantuojame komfortišką 11 val. skrydį, kurio metu gausite nemokamą maitinimą.

Norite susižinoti daugiau apie Dominikos Respubliką, rekomenduojamus viešbučius bei kelionių rekomendacijas keliaujantiems į šią Karibų salą? Peržiūrėkite video įrašą!

Sudomino poilsio kelionės į Dominikos Respubliką? Siųskite užklausą ir gaukite geriausią pasiųlymą!