Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

EXPO 2020 Dubajus

Spalio 1 dieną Jungtinių Arabų Emyratuose Dubajuje prasidėjo kas 5 metus vykstanti grandiozinio masto pasaulinė paroda EXPO 2020, kurioje dalyvauja virš 190 pasaulio šalių. Paroda tęsis beveik pusmetį – iki 2022 kovo 31 d. ir planuojama, kad pritrauks milijonus lankytojų!

Kokios pagrindinės EXPO 2020 Dubajus temos?

  • Galimybės. Norima akcentuoti šalių ir jų žmonių potencialą.
  • Mobilumas. Atkreipia dėmesį į inovatyvesnį tiek fizinį, tiek virtualų žmonių ir jų idėjų judėjimą pasaulyje.
  • Tvarumas. Noras pabrėžti darnaus vystymosi svarbą ir skatinti žmones su gamta gyventi išvien.

Kodėl verta aplankyti EXPO 2020?

Parodos lankytojai ir dalyviai turi unikalią galimybę pažinti vieni kitų kultūras, įgyti žinių, pasidalinti idėjomis ir žinoma, smagiai praleisti laiką. Kiekvieną parodos dieną vyksta daugybė renginių, o šalys save pristato kvapą gniaužiančiuose individualiuose paviljonuose. Norite pasivaikščioti gyvų augalų džiunglėse, bristi į vandenį, kad galėtumėte pakeliauti po egzotišką šalį, o gal patirti tikrą žiemą, kai tuo metu Dubajuje +37 laipsniai karščio? Visa tai ir dar daugiau Jūsų laukia EXPO 2020.

BALTIC CLIPPER organizuoja keliones į JAE Dubajų bei apsilankymą EXPO 2020 ir teikia tiek kompleksines, tiek atskiras paslaugas:
lėktuvo bilietai, apgyvendinimas, pervežimai, bilietai į EXPO 2020 parodą ar kitus lankytus objektus, pažintinės ar pramoginės išvykos, šventinės vakarienes, unikalios pramogos bei kt.

Domina kelionė į Dubajų su apsilankymu EXPO 2020? Paruošėme orientacinį pasiūlymą: