Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Geriausi Kretos viešbučiai šeimoms 2021 m.

Kreta yra tiesiog puiki! Dažnas keliautojas, nuvykęs į Kretą, aplanko ją dar antrą, trečią kartą... Žinome ir tokių, kurie į šią salą jau vyksta ir dvidešimtąjį kartą! Nors sala ir nėra labai didelė, tačiau ji talpina puikų kraštovaizdį, gerus paplūdimius, kalnus, jaukias senamiesčių gatveles, istorinio paveldo paminklus, šviežią maistą, ir tikrą, nesuvaidintą žmonių svetingumą. Kretą pamilsta tiek aktyvaus, tiek ramesnio poilsio mėgėjai, tiek poros, tiek senjorai ar šeimos su vaikais. Keliaujant kartu su mažaisiais, ypatingai pačius pirmuosius kartus, labai svarbu įsivertinti keliavimo laiką, vietą, taip pat keletą viešbučių vertinimo kriterijų tam, kad atostogos būtų tobulos, tiek jums, tiek ir jūsų vaikams.

TOP 10 viešbučių, kuriuos 2021 m. rekomenduojame šeimoms su vaikais Kretoje

  • LYTTOS BEACH 5* Ar įsivaizduojate kokybišką turkišką viešbutį su „viskas įskaičiuota“ maitinimu ir tobula infrastruktūra kiekvienam nuo mažiausio iki didžiausio poilsiautojo? Toks viešbutis yra Kretoje! Tai Lyttos Beach 5*. Šis Viešbutis puikiai tinka šeimoms, aktyviems, daug sportuojantiems keliautojams. Teritorijoje net 11 baseinų, skirtingo amžiaus vaikams pritaikyti vandens kalneliai, renovuotas, didelis vidaus baseinas. Neįtikėtina, tačiau yra net olimpinis plaukimo baseinas su 10 takelių! Lyttos Beach 5* dirba net 23 animatoriai ir visi, kurie tik parodo susidomėjimą, įtraukiami į įvairiausias veiklas ir pramogas. Žinoma, veikia vaikų klubas, o restoranuose yra atskiras meniu vaikams. Lyttos Beach 5* yra ant jūros kranto, paplūdimys smėlio, gultai ir skėčiau nemokami. Atstumas iki oro uosto – 19 km. Labai rekomenduojame šį viešbutį Kretoje!
  • FODELE BEACH WATERPARK RESORT 5* Išskirtinis viešbutis, išskirtinėje Kretos vietoje - Fodele paplūdimyje. Iš viešbučio teritorijos atsiveriantis vaizdas vertas milijono. O Fodele Beach Waterpark Resort 5* turi visko, ko gali prireikti geram poilsiui. Viešbutis išsidėstęs ant stataus kalno, tačiau dienos metu po teritoriją važiuoja traukinukas, tad nuovargio kopiant į savo kambarį galima išvengti. Pačioje aukščiausioje viešbučio vietoje – pramogų parkas: net 7 vandens kalneliai, krepšinis, tenisas vyresniesiems, vaikų animacija ir vaikų baseinas mažesniesiems poilsiautojams. Vakare centrinėje viešbučio aikšteje vyksta vaikų diskoteka, kitos vaikų pramogos, o vėliau gyvos muzikos vakarai suaugusiems. Viešbučiui priklauso platus mėlio paplūdimys, gultai ir skėčiau viešbučio svečiams yra nemokami. Atstumas iki oro uosto – 30 km. Rekomenduojame šį viešbutį šeimoms su jau šiek tiek paaugusiais vaikais (be vaikiškų vežimėlių).
  • GOUVES WATER PARK HOLIDAY RESORT 5* Didelis šeimyninis viešbutis, įsikūręs ramioje kurorto vietoje, 300 m. nuo smėlio paplūdimio. Gouves Water Park Holiday Resort 5* sudaro net 25 pastatai, 11 baseinų, vaikų žaidimų aikštelė ir vandens parkas su skirtingo dydžio vandens kalneliais. Viešbutyje svečius linksmina ir į įvairias pramogas įtraukia aktyvi animatorių komanda, veikia vaikų klubas, restorane didelis pasirinkimas ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems viešbučio svečiams. Atstumas iki oro uosto – 17 km.
  • STAR BEACH VILLAGE AND WATERPARK 4* Ieškote vaikų rojaus Kretoje? Tai Star Beach Village and Waterpark 4*! Šis viešbutis ypatingai mėgstamas šeimų su įvairaus amžiaus vaikais. Ir ne veltui! Svečiai giria viešbučio infrastruktūrą, pramogas bei kokybišką maistą. Viešbučio vandens parkas įsikūręs ant jūros kranto, labai daug baseinų skirtingo amžiaus vaikams, o didieji vandens kalneliai skirti suaugusiems ir vyresniems vaikams. Vandens parką nuo jūros skiria pėsčiųjų promenada, aplink daug barų, restoranų. Pagridiniame restorane yra vaikų erdvė, kurioje rasite ne tik vaikams skirtą meniu, tačiau ir maisto smulkintuvą bei šildytuvą. Teritorijoje keli paplūdimiai, juose gultai ir skėčiai viešbučio svečiams yra nemokami. Už papildomą mokestį galima pasinaudoti papildomomis vandens pramogomis: vandens motociklais, bananais, parašiutais ir kt.  Žinoma, veikia vaikų klubas, aktyvi animacija, o kiekvieną vakarą svečius džiugina vakariniai šou. Atstumas iki oro uosto – 27 km., o Hersonisos centrą pasieksite per 10 min. pėsčiomis.
  • MARINA BEACH 4* (ZEUS HOTEL MARINA BEACH)  – tai aktyvioms šeimoms skirtas viešbutis. Teritorija padalinta į dvi dalis – pagrindinis baseinas ir šalia esanti erdvė visada pilna veiklos – groja muzika, vyksta animacija, vandens aerobika ar kitos veiklos, o už nedidelės palmių giraitės esantis baseinas skirtas ramesniam poilsiui. Taip pat yra baseinas mažiems vaikams su nedidelėmis vandens čiuožyklomis. Viešbutis yra visai šalia paplūdimio, reikia tik pereiti nedidelę kurortinę gatvelę. Paplūdimys puikus net ir su mažaisiais svečiais: platus, smėlio, labai lengvai gilėjantis. Skėčiai ir gultai viešbučio svečiams nemokami. Atstumas iki oro uosto – 15 km. Marina Beach 4* rekomenduojame aktyvioms šeimoms su mažais vaikais (teritorija pritaikyta vežimėliams).
  • STELLA VILLAGE HOTEL & BUNGALOWS 4* Šeimyninis viešbutis, norintiems suderinti tiek poilsį prie jūros, tiek prie baseinų. Stella Village Hotel & Bungalows 4* turi net 4 baseinus, vaikams skirtą baseiną su vandens čiuožyklomis, taip pat visiškai naują vandens parką, kuris pradžiugins ne tik mažuosius viešbučio svečius, bet ir jų tėvelius. Aktyvi animacija vyksta 4 kalbomis, veikia vaikų klubas, turi amfiteatrą vakarinėms programoms, o vakare bare prie paplūdimio vyksta DJ pasirodymas. Turi privatų paplūdimį, kurį nuo viešbučio teritorijos skiria nedidelė kurortinė gatvelė. Gultai ir skėčiai svečiams yra nemokami. Atstumas iki oro uosto 30 km.
  • CACTUS BEACH 4*  -  tvarkingas, jaukus viešbutis labai geroje vietoje: lengvas kurortinis šurmulys iš karto išėjus iš viešbučio, o prie pat puikus paplūdimys. Puikiai tinka tiek poroms, tiek šeimoms su vaikais. Viešbučio teritorija nėra didelė, bet joje sutalpinti keli baseinai, amfiteatras vakariniams renginiams, nuo saulės kaitros dengta vaikų žaidimo aišktelė ir naujai pastatytas vandens parkas su vandens kalneliais. Smėlio paplūdimys puikiai tinka vaikams, labai lėtai gilėja. Gultai ir skėčiai paplūdimyje yra mokami. Atstumas iki oro uosto 30 km.
  • DIMITRIOS VILLAGE 4* Norite ilsėtis netoli puikaus senamiesčio? Planuojate pakeliauti po Kretą? Rinkitės Dimitrios Village 4*, kuris įsikūręs ant jūros kranto, 2,5 km. nuo gražuolio Retimno senamiesčio. Viešbutis 2019 m. pilnai renovuotas, labai jaukus ir šiuolaikiškas. Dienos metu veikia vaikų klubas, o vakarais groja gyva muzika. Mažiems vaikams skirtas atskiras baseinas su nedidele vandens čiuožykla. Atstumas iki oro uosto 80 km. Rekomenduojame norintiems pakeliauti po salą, taip pat šeimoms su mažais vaikais.
  • CHRISSI AMOUDIA 4* Turistams, planuojantiems nuomotis mašiną ir pakeliauti po vietines apylinkes, rekomenduojame apsistoti Chrissis Amoudia 4*. Viešbutis yra ramioje kurorto dalyje, iki viešojo paplūdimio yra 500 m. Teritorija yra labai jauki, gražiai sutvarkyta, tarsi nedidelis graikiškas senamiestis su savo centrine aikšte, vaikų žaidimų aikštele ir, žinoma, dideliu baseinu. Veikia animacija, periodiškai vakariniai renginiai, yra teniso kortai. Iki oro uosto 23 km.
  • ASTIR BEACH 4-* - tai ekonominis šeimų viešbutis, kurio teritorija skamba nuo mažų vaikų juoko ir šėlsmo. Teritorijoje yra keli baseinai, nuo saulės kaitros dengta vaikų žaidimo aikštelė, vyksta vaikų animacija, periodiškai vakariniai renginiai vaikams. Paplūdimį ir viešbučio teritoriją skiria nedidelė gatvė, gultai ir skėčiai paplūdimyje yra mokami. Netoliese, už 3 km, yra dinozaurų parkas, taip pat Kretos akvariumas. Atstumas iki oro uosto 15 km. 

Keliaujant į Turkiją būtina žinoti ir laikytis reikalavimų, kurie yra susiję su COVID-19 pandemija

Reikalavimai keliaujantiems į Turkiją nuolatos atnaujinami SAM internetinėje svetainėje.

Prieš kiekvieną kelionę būtina pasidomėti kokie dokumentai privalomi keliaujant į šalį ir kokios taisyklės galioja atvykstantiems. Taip pat pasidomėkite kokie reikalavimai taikomi ir grįžtantiems į Lietuvą.