Baltic Clipper

Informacija apie keliones į Graikiją ir Bulgariją

Jau kraunatės lagaminus į Graikiją ar Bulgariją? Svarbi informacija prieš kelionę.

- Atvykimas į Graikiją galimas tik užpildžius Keleivių Paieškos Formą (PASSENGER LOCATOR FORM (PLF)), kuri turi būti užpildyta likus bent 48 val. iki atvykimo į Graikiją interneto svetainėje https://travel.gov.gr/#/. Keleiviai užpildę keleivių paieškos formą (PLF) gaus QR kodą, kurį privalės pateikti atvykus tikrinančiam personalui. QR kodą galima išssisaugoti telefone ar turėti popierinę kopiją. PLF privalo užpildyti ir savo kodą turėti kiekvienas atvykstantis į Graikiją – tiek suaugęs, tiek vaikas, kad ir kokio amžiaus bebūtų (vaikų ir bendrakeleivių duomenis galima suvesti vienu kartu sekant sistemos pranešimus).
- Atvykstantiems į Bulgariją, privaloma užpildyti DEKLARACIJĄ, kurią rekomenduojame parsisiųsti ČIA ir užpildyti iš anksto, arba tai galėsite padaryti atvykus į Varnos ar Burgaso oro uostą. 
- Atkreipkite dėmesį, kad į oro uosto išvykimo terminalą gali patekti tik keleiviai, turintys galiojančius skrydžio bilietus. Plačiau apie šiuo metu galiojančias patikros procedūras Lietuvos oro uostuose skaitykite ČIA.
- Turėkite veido kaukių. Veido kaukės privalomos visuose Europos Sąjungos oro uostose (negalioja jaunesniems nei 6m. vaikams), taip pat lėktuve viso skrydžio metu. Kaukes rekomenduojama dėvėti viešajame transporte, stotyse, žmonių spūstyse. 
- Nepamirškite dezinfekcinio skysčio. Pagal atnaujintus saugumo reikalavimus į rankinį bagažą galima įsidėti net 500 ml. Dezinfekcinio skysčio originalioje pakuotėje su gamintojo etikete. Plačiau apie aviacijos saugumo reikalavimus skaitykite ČIA.
- Pamiršus asmens apsaugos priemones - jų galima įsigyti ir oro uostų prieigose esančiuose specialiuose automatuose.
- Keliaudami likite sveiki ir saugūs, o oficialią naujausią informaciją dėl reikalavimų keliaujant Europos Sąjungoje rasite ČIA 

Saugių kelionių!