Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Kelionės į Turkiją dar laisvesnės!

#DžiugiŽiniaKeliaujantiems   
Nuo birželio 1 d. vykstant į TURKIJĄ iš Lietuvos PGR testo nebereikia:

  • persirgusiems COVID-19 infekcija per paskutines 180 d. (ir galintiems pateikti tai įrodančius dokumentus);
  • pilnai paskiepytiems (kai nuo paskutinio privalomo skiepo praėjo ne mažiau nei 14 d. iki kelionės pradžios) keliautojams.

Visiems kitiems į Turkiją vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į Turkiją yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu arba ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į Turkiją atlikti greitąjį antigeno testą (RAT) ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą.

Reikalavimai keliaujant į TURKIJĄ:

  • Užpildyta keleivio forma. Elektroninę formą reikia užpildyti per paskutines 72 val. iki atvykimo į Turkiją. Suformuojamas QR kodas.
  • COVID-19 (PGR) testas. Ne anksčiau nei 72 val. iki skrydžio iš Lietuvos neigiamas tyrimo rezultatas ir jį patvirtinantis sertifikatas. IŠIMTYS! Pilnai vakcinuoti bei persirgę asmenys (ne seniau nei prieš 180 dienų).

Reikalavimai grįžtant į LIETUVĄ:

  • NVSC anketa. Ne anksčiau nei 48 val. iki kelionės pradžios, asmenys privalo užpildyti anketą NVSC interneto svetainėje ir gautą registracijos patvirtinimą (QR kodą) pateikti įlaipinimo metu. Užpildyti likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki kelionės pradžios.
  • COVID-19 testas. Visi į Lietuvą grįžtantys ar atvykstantys 16 metų amžiaus ir vyresni asmenys privalo pateikti ne seniau nei 72 val. laikotarpiu iki atvykstant į Lietuvą atlikto COVID-19 tyrimo neigiamą rezultatą bei jį įrodantį sertifikatą. Tinkami COVID-19 tyrimai: PGR tyrimas arba Antigeno testas. IŠIMTYS! Pilnai vakcinuoti bei persirgę asmenys (ne seniau nei prieš 180 dienų).
  • Saviizoliacija. Privaloma 10 dienų saviizoliacija. IŠIMTYS! Pilnai vakcinuoti bei persirgę asmenys (ne seniau nei prieš 180 dienų).

Būk pirmas ir gauk asmeninį pasiūlymą! Pildyk užklausą, netrukus susisieksime!