Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Planuokite vasaros atostogas iš anksto!

Pasinaudokite geresnėmis sąlygomis ir papildomomis naudomis - ramiai laukite savo kelionės.

 1. Pasinaudokite mažiausios kainos garantija su papildomomis naudomis Novaturo organizuojamoms kelionėms!
  Užsitikrinkite, kad jūsų kelionės kainai ateityje sumažėjus - grąžinsime skirtumą. Tokiu būdu būsite garantuoti, kad pasinaudojęs išankstinių pardavimų privalumais už išsirinktą poilsinę kelionę lėktuvu mokėsite mažiausią kainą.
 2. Turėkite galimybę keisti kelionę ar keliautojo vardą, pavardę!
  Pasikeitus jūsų kelionės planams, nesirūpinkite, nes suteikiame saugumo garantijas. Rezervavę kelionę dabar, galėsite keisti kelionę ar keliaujantį asmenį nemokamai.
 3. Nesirinkite iš likučių! 
  Planuojant iš anksto turėkite galimybę rinktis populiariausius, keliautojų pamėgtus viešbučius už patrauklią kainą. Rinkitės savo svajonių atostogas nevaržomai!

NOVATURAS pristato net iš 14 saulėtų 2023 m. vasaros poilsio krypčių:

 • Turkija
 • Juodkalnija
 • Graikija: Kreta, Rodas, Korfu
 • Tunisas
 • Bulgarija
 • Italija: Kalabrija, Sicilija
 • Portugalija: Madeira, Algarvė
 • Ispanija: Malaga, Barselona
 • Egiptas

Kodėl verta rezervuoti iki gruodžio 31 dienos?!

 • Geresnės sąlygos ir papildomos naudos:
  - Pradinė įmoka – 75 €/asm. 
  - Galutinis apmokėjimas: ne vėliau nei likus 28 dienai iki išvykimo poilsinėms kelionėms.
  - Automatiškai pridedama papildomo +10 kg bagažo paslauga, taip galite turėti net 30 kg registruoto bagažo ir 8 kg rankinio bagažo (negalioja Madeiros kelionėms).
  - Neįvykus kelionei (jei kelionė atšaukiama ne dėl keliautojo kaltės) – 14 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Garantijų paketas – nemokamai, sutaupykite net 49 €/asm. ir pasinaudokite mūsų saugumo garantijomis bei galimybe keisti kelionę
  - „Auksinė galimybė keisti kelionę“ (Goldflex). Galimybė vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar sezoną. Tai padaryti galima ne vėliau nei likus 28 dienoms iki išvykimo poilsinėms kelionėms (atkreipiame dėmesį, kad Auksinės galimybės keitimo paslauga galima pasinaudoti vieną kartą, įskaitant atvejus, kai dėl keitimo fakto keičiasi sutarties numeris).
  - Paslauga „Covid paketas“ (Covid pauze + Saviizoliacijos pauzė), susirgus Covid ir pateikus įrodymą 24 val. iki kelionės, suteikiama galimybė keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar sezoną.
  - Keliautojo vardo, pavardės keitimo galimybė nemokamai.
 • Specialus pasiūlymas tik iki gruodžio 31 d. – mažiausios kainos garantija su papildomomis naudomis net su 67% nuolaida. Pasinaudokite šiuo pasiūlymu tik už 19€/asm. ir būk ramus dėl savo kelionės!
  - Mažiausios kainos garantija* TIK NOVATURO organizuojamoms kelionėms – įsigijus kelionę keliautojai gali išlikti ramūs, kad keliauja už mažiausią kainą, o jei Novaturo siūloma kelionės kaina ateityje sumažėtų – įsipareigojame grąžinti kainos skirtumą! (Mažiausios kainos garantija galioja iki išvykimo likus 7 ar mažiau dienų Novaturo kelionei, kai sutampa kelionės laikas, trukmė, viešbutis, kambario ir maitinimo tipas bei kitos kelionės sąlygos).
  - Papildoma nauda – kuro kainos svyravimo apsauga, kuri apsaugo keliautoją nuo aviacinio kuro kainų pokyčių ateityje.
  *Pasiūlymas galioja tik poilsinių kelionių paketams ir pažintinėms kelionėms.


Norite gauti atostogų pasiūlymą? Užpildykite užklausos formą ir netrukus susisieksime!