Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Vaikų rudens atostogos - kur keliauti

Vietos sparčiai tirpsta, o mes raginame nelaukti ir pasirūpinti vaikų rudens atostogomis kuo greičiau! Juk jos jau ant nosies! Kur dar turime vietų ir ką išsirinkti?

TURKIJA - skrydžiai 2021 10 29/30/31, 2021 11 01/02

Turkija – vaikų rojus, juk ne kitaip! Tačiau kurortų yra ne vienas, o mes padėsime Jums išsirinkti. Geriausi Turkijos viešbučiai šeimoms 2021 m.

  • Alanija didžiuojasi savo puikiais paplūdimiais! Ir ne veltui. Maudynių sezonas Alanijoje – pats ilgiausias, tikėtina, kad ir temperarūra bus keliais laipsniais didesnė nei prie Antalijos esančiuose kurortuose. Būtent dėl šios priežasties Alanija ypatingai populiari per vaikų rudens atostogas.
  • Sidė – nedidelis kurortas, kuris labiausiai žavi savo išlikusiomis antikos šventyklomis, amfiteatru, romėnų pirtimis ir kitais istoriniais paminklais.
  • Belekas yra žaliasis kurortas! Net ir spiginant saulei rasite medžių šešėlių pasislėpti. Žaluma, puiki atmosfera, ramybė, puikūs smulkaus žvyro paplūdimiai ir prabangūs viešbučiai – šis kurortas puikiai tiks šeimų poilsiui su vaikais.
  • Kemeras žavi savo kraštovaizdžiu. Kurortas ir jo apylinkės išsidėsčiusios Tauro kalnų papėdėje, tad ar ilsėsitės prie baseino, ar plaukiosite jūroje visada Jus sups didingi kalnai. Jūra ypatingai skaidri, o ant kranto driekiasi kvapnūs pušynai.
  • Lara – arčiausiai Antalijos miesto įsikūręs kurortas. Jei keliaujate su nekantriais mažyliais ir norite kuo greičiau po skrydžio pradėti ilsėtis rinkitės Laros kurortą. Iki Antalijos oro uosto kelionė gali trukti tik 15 min., tad ir Antalijos centras ar kiti lankytini objektai yra greitai ir lengvai pasiekiami.

EGIPTAS - skrydžiai 2021 10 28/30, 2021 11 02

  • Hurgada – didžiausias Egipto kurortas, kuriame gyvenimas verda visą parą. Daugybė viešbučių leidžia jums pasirinkti kokio poilsio norėtumėte – aktyvaus ar ramesnio, tačiau išėjus į Hurgados gatves pamatysite tikrą vietos gyvenimą: skambančias mečetes, turgus, mums neįprastą triukšmą ir kvapą! Čia lengvai surasite kur pasilinksminti, o norintys istorijos pažinimo – turės irgi ne vieną pasirinkimą. Oro temperatūra nenuvils saulės mėgėjų visais metų laikais: žiemą apie 25C, o vasarą kylanti ir iki 40C.
  • Šarm El Šeichas – tai prabangiausias kurortas Egipte, dažnai vadinamas nardytojų rojumi! Kurortas garsėja aukšto lygio viešbučiais, baltutėlaičio smėlio paplūdimiais ir, žinoma, įspūdingu povandeniniu pasauliu!

ISPANIJA - skrydžiai 2021 10 29/30, 2021 11 01

  • Tenerifė – didžiausia Kanarų sala. Čia idealus klimatas - visus metus temperatūra svyruoja nuo 18 iki 24 laipsnių, glosto švelnūs saulės spinduliai, todėl tai ne tik puiki kryptis aktyviai praleisti atostogas, bet ir pasimėgauti Atlanto vandenynu bei aksominiu klimatu. Ar tinkama kryptis keliauti su vaikais? Taip, nes Tenerifėje gausu pramogų – keliaujant su vaikais būtina aplankyti „Siamo“ vandens atrakcionų parką, botanikos ir zoologijos sodą „Loro“ (kuriame gyvena delfinai, pingvinai, papūgos, rykliai, tigrai, krokodilai, flamingai ir daugybė kitų gyvūnų) ar "Beždžionių parką".
  • Malaga - puikiai tiks aktyvioms šeimos atostogoms ir norintiems pamatyti kitokią Ispaniją. Čia saulės nutvieksti paplūdimiai, puikus aptarnavimas vertinantiems kokybiškas paslaugas ir galimybė vykti į daugybę istorinių miestų. Sevilija, Kordoba, Granada, Kadizas bei Europos pakraščiu vadinama nykštukinė respublika Gibraltaras - tai nuostabios architektūros ir daugybę įvykių menantys žavingi miestai iš Malagos pasiekiami trumpos kelionės automobiliu metu. O keliantis keltu per sąsiaurį, čia pat pasieksite ir Maroko pakrantes.

DOMINIKOS RESPUBLIKA - skrydis 2021 10 30

  • Dominikos Respublika - egzotiškas rojaus kampelis Karibų jūroje. Pasižymi balto smėlio paplūdimiais, skaidriu vandeniu ir romantiškais saulėlydžiais. Rekomenduojama keliauti tiems turistams, kurie nori ramaus poilsio, todėl puikiai tinka atostogoms su šeima. Nepaisant to, yra puikūs paplūdimiai, kurie pritraukia aitvarų ir banglenčių sporto aistruolius. Gamtos mylėtojai galės pasivaikščioti po atogrąžų miškus ar kalnų viršūnes. Tai rojaus kampelis, kuriame gausu palmių ir šniokščiančių krioklių, modernių viešbučių ir svetingai nusiteikusių vietinių gyventojų.

Jau nusprendėte, kur keliausite per vaikų rudens atostogas? Pildykite užklausą ir paruošime Jums pasiūlymą!