Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Vilniaus poilsio turizmo komanda keliasi į naują biurą

Nuo spalio 19 d. Vilniaus poilsio turizmo komanda dar patogesnėje vietoje! Džiaugiamės galėdami pranešti, kad persikeliame į Jums, keliautojai, patogesnį biurą: jis nutolęs vos 200 m. nuo senojo biuro, yra erdvus, o šalia yra automobilių stovėjimo aikštelė. Šiame biure jau daugiau nei dešimtmetį dirba BALTIC CLIPPER verslo klientus aptarnaujanti komada, avia.lt skyrius, taip pat įmonės administracija.

Šis persikėlimas yra labai svarbus mums, kaip komandai. Esame tikri, kad įkūrus visus Vilniaus darbuotojus viename biure, stipriname komandą apjungdami jų žinias ir patirtį. Taip greičiau atliepsime Jūsų, keliautojai, poreikius bei valdysime nuolat besikeičiančią informaciją apie keliavimo galimybes, reikalavimus ir draudimus visame pasaulyje.

Vienoje vietoje Jūs galite įsigyti Lietuvos kelionių organizatorių („Novaturas“, „Tez Tour“, „Kidy Tour“, „Itaka“), taip pat užsienio kelionių organizatorių („TUI“, „DerTour“ ir kt.) kelionių paketus, kruizines, slidinėjimo, egzotines ar pažintines keliones, lėktuvo bilietus ar apgyvendinimo paslaugas tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje, taip pat išsiųsti DHL siuntinį ar gauti profesionalią konsultaciją poilsio bei verslo kelionių klausimais.

Naujasis adresas: Gedimino pr. 64/A. Goštauto g. (prie tilto į Žvėryną)