Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Žiemos išankstinių pardavimų pradžia

2019 – 2020 m. žiemos atostogų sezono TOP‘ai - HURGADA, ŠARM AŠ ŠEICHAS, TENERIFĖ bei pažintinis kruizas Nilu jau prekyboje!  

Kovo 20 d. kelionių organizatorius „Novaturas“ pradeda išankstinius ateinančios žiemos sezono pardavimus ir kviečia įsigyti keliones į pačias populiariausias kryptis žiemos sezonu: Hurgadą, Šarm Aš Šeichą, Tenerifę bei pažintinį kruizą Nilu. Kitos žiemos sezono poilsinės kryptys slidinėjimo atostogoms, taip pat egzotika, bei pažintinės kelionės prekyboje atsiras gegužės 7 d.

BALTIC CLIPPER kelionių ekspertai pataria suskubti ypatingai tiems klientams, kurie planuoja keliones vaikų rudens, žiemos ir pavasario atostogų metu, taip pat Kalėdiniu ar Naujametiniu laikotarpiu. Tai yra pačios populiariausios datos visuose metuose, o vietų lėktuvuose tomis datomis nebelieka greičiausiai.

Įsigyjant kelionių organizatoriaus „Novaturas“ poilsinę kelionę išankstinių pardavimų metu iki gegužės 31 d. pradinė įmoka asmeniui yra 50 eur, taip pat taikoma mažiausios kainos garantija ir auksinė galimybė keisti kelionę. Iki gegužės 31 d. pažintinių kelionių pradinė įmoka asmeniui yra 60 eur, taikomos nuolaidos iki 15%, taip pat suteikiama galimybė keisti kelionę (išvykimo datą ir maršrutą) bei nemokamai pasirinkti sedėjimo vietą autobuse.