Baltic Clipper

Povestuvinės kelionės

Kelionių filtras

Kelionių filtras


Viešbučio kategorija
Maitinimas
Vietovė
Graikija, Kreta, Retimnas
Maitinimas: viskas įskaičiuota
Senjorams
Poilsinės
Povestuvinės
Ispanija, Tenerifė, Kosta Adechė
Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė
Aktyvus poilsis
Senjorams
Poilsinės
Povestuvinės

Romantiškosios povestuvinės kelionės

Žymusis medaus mėnuo yra kertinis kiekvienų vestuvių taškas. Jis ženklina tikrąją gyvenimo kartu pradžia ir įtvirtina tai, ką vestuvių ceremonijoje vienas kitam prisiekia mylimieji. Čia svarbu, kad pavyktų pailsėti po ilgo šventės organizavimo ir pabūti kiek atsitraukus nuo viso šurmulio. Medaus mėnuo yra puiki proga leistis į tokią kelionę, apie kurią seniau nebūtumėte pagalvoję ar pasvajoję. Tiek krypčių, tiek veiklos prasme, medaus mėnuo gali būti naujas žingsnis, kuriam dabar pats metas!

Kiek tai kainuoja?

Įprastai kainos kelionėms skirstomos į tris lygius:

  • Iki 1,000 eur./1asm. – čia patenka kone visos Europos lokacijos, išskyrus Kanarus bei Madeirą
  • Iki 1,500 eur./1asm. – už tokią sumą galima vestuves išsikelti beveik visame pasaulyje, tik poroje vietų kainos gali pakilti aukščia
  • Iki 2,000 eur./1asm. – Karibai, Seišeliai, Mauricijus, Kuba. Dažniausiai šios lokacijos pareikalauja pakankamų investicijų, tačiau turėdami tokį biudžetą galite vestuves iškelti bene gražiausiose bei egzotiškiausiose pasaulio vietose.

Išlaidos gali ir skirtis, priklausomai nuo to, kiek išlaidausite vietoje, kiek įspūdžių planuojate sau leisti ir kokias veiklas esate apsibrėžę. Nors kelionių pasiūlymai gali pigti, tačiau tai yra orientacinės kainos, kurios leidžia tinkamiau apsispręsti bei įvertinus savo biudžetą, rasti geriausią išeitį.

Trukmė

Povestuvinės kelionės įprastai būna ilgesnės nei tik savaitgalio išvyka.  7,10,14 dienų trukmės ar net ilgesnės išvykos leidžia jaunavedžiams mėgautis vienas kito draugija bei pažinti naują šalį. Iš esmės viską sprendžiate jūs, tačiau dėl labai išskirtinių poreikių gali tekti parodyti lankstumą prisitaikant prie skrydžių grafikų. Tad, jeigu norėsite būti būtent 12 arba 23 dienas, gali reikėti rinktis skrydį su persėdimu arba ilgai prakiurksoti oro uoste ar viešbutyje, kol sulauksite skrydžio.

Iš esmės šią problemą išsprendžia kruizai, tačiau ne visi nori būtent tokio tipo medaus mėnesio.

Vieta

Povestuvinei kelionei rekomenduojame rinktis kažką šiek tiek egzotiško. Jeigu norite poilsio su „viskas-įskaičiuota“, tam dalykui tinka Bulgarija, Turkija, Graikija, Graikijos salos, o taip pat ir tolimesni Maldyvai, Seišeliai t.t. Jeigu trokštate ne tik poilsiauti, bet norite ir pažinti svetimus kraštus, galbūt smagiausia būtų nukeliauti kažkur toliau, pvz. į Balį, Kubą, Madagaskarą ar ne tokią tolimą Portugaliją?

Be abejo svarbus ir viešbučio ar nakvynės vietos komfortas. Maldyvai turi savo išskirtinius namelius ant vandens, Indonezijoje arba Šri Lankoje dažni autentiški, gamtinio stiliaus kambariai/nameliai, kur gyvenate arti gamtos.

Ką veikti povestuvinės kelionės metu?

Svarbiausia, kad pabūtumėte dviese. Visiškai nesvarbu, kurią vietą nuspręsite rinktis, geriausia bus tada, kai kelionės tikslą pasirinks abu sutuoktiniai. Povestuvinės kelionės metu galėsite keliauti ir pažinti naują šalį pėsčiomis. Taip pat galėsite rinktis sėsti ant motorolerio ir pvz. apvažiuoti visą Tenerifės arba Sicilijos salą. Norintiems pailsėti nuo vargų ir pasiruošti gyvenimui kartu tiks poilsis prie vandens.

Kiti patarimai medaus mėnesiui

Galima rinktis ir visišką izoliaciją nuo aplinkos. Galite pasirinkti viešbutį ir vietą, kuri neturi sau lygių komforto bei ramybės atžvilgiu. Taip pat tinka ir kruizas, kurio metu  patogu susipažinti su daugybę lankytinų vietų, tai būna labai ramus keliavimo būdas, atpalaiduojantis ir nekeliantis streso bei siūlantis itin daug pramogų pačiame laive. Didžiausias pliusas? Niekur nereikia tąsytis savo sunkaus lagamino!