Baltic Clipper

Baltic Clipper dovanoja saulėtas Coral Travel atostogas Turkijoje dviems!

Baltic Clipper dovanoja saulėtas Coral Travel atostogas Turkijoje dviems!

Tik Kelionių mugės metu Coral Travel kelionės dvigubėja! Laimėk kelionę į Turkiją dviems! 

1. Bendrosios nuostatos:
1.1. Akcijos „Coral Travel kelionės dvigubėja – laimėk kelionę į Turkiją dviems!” (toliau – Akcija) organizatorius yra UAB „Baltic Clipper“ (toliau – Organizatorius), juridinio asmens kodas 110437597, buveinės adresas Laisvės al. 61-1, Kaunas, Lietuva.

1.2. Akcija vyksta nuo 2024 01 16 iki 2024 01 31. Laimėtojas bus skelbiamas 2024 02 06.

1.3. Akcijos dalyviai – Akcijoje dalyvauja tik LR teritorijoje gyvenantys fiziniai asmenys, kurie laikotarpiu 2024 01 16 – 01 31 įsigijo kelionių organizatoriaus „Coral Travel“ kelionių paketą* kelionių agentūroje UAB „Baltic Clipper“.

1.4. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimos nariai.

2. Akcijos prizas:
2.1. Akcijos prizas (toliau – Prizas) – “Coral Travel” kelionės paketas 2 asmenims 2024 metų gegužės mėn. poilsiui Turkijoje: skrydžiai iš/į Vilnių, pervežimai iš/į oro uostą, 7 naktys Seven Seas Hotel Blue 5* viešbutyje, ultra viskas įskaičiuota maitinimas.

3. Akcijos sąlygos:
3.1. Asmuo, pageidaujantis dalyvauti akcijoje ir laimėti Prizą privalo:

Laikotarpiu 2024 01 16 – 01 31 įsigyti kelionių organizatoriaus „Coral Travel“ kelionių paketą* kelionių agentūroje UAB „Baltic Clipper“.

4. Prizo laimėtojo nustatymas:
4.1. Prizą gali laimėti tie, kurie:

Asmenys, kurie laikotarpiu 2024 01 16 – 01 31 įsigijo kelionių organizatoriaus „Coral Travel“ kelionių paketą* kelionių agentūroje UAB „Baltic Clipper“.

5. Atsakomybė
5.1. Organizatorius nėra ir nebus atsakingas už bet kokius Akcijos dalyvių nuostolius (žalą, išlaidas), susijusius su dalyvavimu Akcijoje.

6. Kitos sąlygos
6.1. Asmenys, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis ir jų laikytis.

6.2. Dalyviui nesilaikant šių taisyklių, Organizatorius turi teisę pašalinti dalyvį iš Akcijos ir/ar neišduoti dalyviui Prizo.

6.3. Organizatorius turi teisę bet kuriuo metu keisti Akcijos taisykles ir/ar nutraukti Akciją, informuodamas apie tai tuo pačiu būdu, kaip buvo paskelbtos šios Akcijos taisyklės.

6.4. Su Akcijos taisyklėmis galima susipažinti UAB “Baltic Clipper” internetiniame puslapyje.

6.5. Akcijos tvarką nustato Organizatorius. Visi Organizatoriaus sprendimai dėl akcijos vykdymo yra galutiniai ir privalomi visiems akcijos dalyviams. Visi nesutarimai, kilę vykdant šią akciją, yra sprendžiami vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

6.6. Laimėtojas bus renkamas atsitiktine tvarka;

6.7. Laimėjimas į pinigus ar kitus prizus nekeičiamas;

6.8. Laimėjimas neperleidžiamas kitiems asmenims, juo gali pasinaudoti tik konkursą laimėjęs asmuo;

7. Asmens duomenų apsauga

Žaidimo Dalyvių asmens duomenų valdytojas yra Organizatorius.

Organizatorius siekiant išrinkti ir informuoti Žaidimo laimėtoją tvarkys šiuos Žaidimo laimėtojo asmens duomenis: vardas, pavardė, el. paštas, kontaktinis telefono numeris. Siekiant paskelbti apie laimėtoją – tvarkys vardą ir pavardę.

Žaidimo Dalyvių asmens duomenys yra tvarkomi su jų sutikimu. Sutikimą dalyvis gali bet kuriuo metu atšaukti, tačiau tokiu atveju negalės dalyvauti žaidime.

*Negalioja kelionėms į DXB.

___________________________

Sveikiname Jovitą J. laimėjus kelionę dviems į 5* viešbutį Seven Seas Hotel Blue.
Su laimėtoju susisieksime asmeniškai.