Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Kelionės į Egiptą iš Vilniaus

Tikriausiai karščiausia šaltojo vasario naujiena - sugrįžta ilgai lauktos kelionės į Egiptą iš Vilniaus oro uosto!

Skrydžiai į Egiptą bus vykdomi užsakomaisiais „Avion Express“ avialinijų skrydžiais: į Hurgadą skrisime šeštadieniais jau nuo vasario 20 d., o į Šarm aš Šeichą - sekmadieniais nuo kovo 7 d. 

Kelionių organizatorius „Novaturas“ siūlo itin lanksčias ir patrauklias kelionių įsigyjimo sąlygas, tad kviečiame nedelsti ir užsakyti geriausiomis sąlygomis:

 • rezervuosite kelionę vos už  50 EUR/asm., o likusi suma bus mokama tik 14 d. iki išvykimo,
 • tik už 19 EUR/asm. užsisakysite COVID PAUZĖ paslaugą ir galėsite atidėti poilsio kelionę dėl teigiamo COVID-19 testo rezultato iki kelionės likus bent 24 val.,
 • nemokamai gausite pagerintą „Auksinės galimybės keisti kelionę“ paslaugą ir vieną kartą galėsite keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, maršrutą ir/ar sezoną, pasikeitus planams ne mažiau kaip 14 d. iki išvykimo. 

Ieškokite kelionės į Egiptą ČIA

Norite užsisakyti? Paklausti?
Rašykite: atostogos@bc.lt 
Skambinkite: +370 600 60210

Reikalavimai keliaujantiems į Egiptą

Visuomenės sveikatos forma

Visiems į Egiptą keliaujantiems turistams (įskaitant vaikus), yra privaloma iki atvykimo į šalį užpildyti visuomenės sveikatos formą (formą rasite ČIA.), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją. Rekomenduojame formą atsispausdinti. 

COVID-19 tyrimas

Visiems į Egiptą vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki skrydžio į šalį (būtina įvertinti laiko skirtumą) yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. 72 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko).

COVID-19 tyrimo sertifikatas privalo atitikti visus šiuos reikalavimus:

 • Išduotas anglų arba arabų kalba ir ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į Egiptą.
 • Sertifikatas negali būti išrašytas ranka (ranka parengtas sertifikatas bus laikomas negaliojančiu).
 • Ant sertifikato aiškiai matomas jį išdavusios laboratorijos antspaudas ir gydytojo parašas.
 • Sertifikatas turi vandenženklį arba QR kodą, kuris rodo testo rezultatus oficialiame laboratorijos interneto puslapyje.
 • Tai sertifikato originalas arba iš oficialiaus laboratorijos el. pašto adreso tiesiogiai klientui atsiųsti rezultatai (rezultatai, gauti iš kito el. pašto adreso, laikomi negaliojančiais).
 • Sertifikate nurodyta klientų informacija yra aiški ir teisinga.

Keliautojams, kurių turimas COVID-19 tyrimo sertifikatas neatitinka visų būtinų reikalavimų, bus privaloma papildomai atlikti testą laboratorijoje oro uoste už 30 USD/asm. (arba atitinkamą sumą kitomis valiutomis). Testo rezultatų 2-3 dienas būtina laukti izoliuojantis viešbučio kambaryje.

COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę.

Draudimas

Vykstantiems į Egiptą būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas COVID-19 viruso, gydymo išlaidas.

Viza

Galioja išimtinė nemokama Egipto vizų išdavimo tvarka Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos piliečiams. Atvykstantiems turistiniais tikslais į Egiptą (Hurgadą, Šarm aš Šeichą), atvykstantiems tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iki 2021 04 30 įsigijus visą kelionės paketą, Egipto viza yra nemokama.

 

Saugumas kelionės metu

Privalomas veido kaukės dėvėjimas atvirose ir uždarose erdvėse bei saugaus atstumo laikymasis.

Viešbučiai

 • Kiekvieną kartą įeinant į viešbutį svečiams bus tikrinama temperatūra.
 • Bagažas prieš įsiregistruojant dezinfekuojamas.
 • Ant grindų išdėstyti ženklai nurodo būtiną išlaikyti fizinį atstumą.
 • Skatinamas elektroninis atsiskaitymas.
 • Maksimalus apgyvendinimas kambaryje galimas 2 suaugusiems ir 2 vaikams (iki 12 m. amžiaus).

Restoranai

 • Eilių prie restoranų mažinimo tikslu gali būti vykdomos išankstinės registracijos (telefonu ar el. priemonėmis).
 • Kiekvieną kartą įeinant į restoraną svečiams bus tikrinama temperatūra.
 • Skatinamas elektroninis atsiskaitymas.
 • Pasirinktas maistas patiekiamas laikantis saugaus atstumo („served buffet“), savarankiškai to daryti neleidžiama.
 • Tarp stalų turi būti išlaikomas 2 m atstumas, tarp asmenų prie vieno stalo bent 1 m atstumas, daugiausia 6 asmenys prie vieno stalo.
 • Rekomenduojamas vienkartinių stalo įrankių naudojimas (kiek įmanoma).
 • Renginiai ir kaljano rūkymas restoranuose draudžiami.

Viešbučių baseinai ir paplūdimiai

 • Baseinais ir paplūdimiais naudotis galima, tarp gultų turi būti išlaikomas 2 m atstumas.
 • Paplūdimio ir baseino rankšluosčiai pristatomi į kambarius.
 • Pramoginės veiklos pasiūla paplūdimiuose ir prie baseinų yra sumažinta. 

Sporto ir sveikatingumo klubai

 • Galima naudotis sūkurine vonia, sauna ir masažo paslaugomis.
 • Naudojimasis garinėmis pirtimis ir dušu sporto ir sveikatingumo klubuose draudžiamas.

Šventės ir renginiai

 • Vakarėliai, socialiniai susibūrimai ir renginiai leidžiami atvirose viešbučių erdvėse, talpinant ne daugiau kaip 300 žmonių ir laikantis visų atsargumo priemonių, susijusių su higienos saugumu.
 • Susitikimai uždarose erdvėse ir konferencijos leidžiami, jei juose dalyvauja 50% salėje talpinamų asmenų ir ne daugiau kaip 150 dalyvių.

Aktyvi ir pramoginė veikla

 • Išvykose ir įvairiose veiklose gali dalyvauti tik 50% bendro galimo dalyvių skaičiaus.
 • Gali būti tikrinama dalyvių temperatūra.
 • Privalomas veido kaukės dėvėjimas ir saugaus atstumo laikymasis.

Egipto vyriausybė yra įsipareigojusi rūpintis visais keliautojais, kurių viešnagės Egipte metu atlikto COVID-19 testo rezultatai yra teigiami. Turistams karantino metu bus padengiamos apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos (užsakytame arba kitame paskirtame viešbutyje), o esant poreikiui ir gydymas valstybinėse ligoninėse iki pasveikimo (jeigu grįžimas į Lietuvą vyksta vėlesne nei kelionės užsakyme numatyta data, keliautojas atgaliniu skrydžio bilietu rūpinasi savo lėšomis). Turistai su teigiamu COVID-19 testo rezultatu, nusprendę grįžti gydytis į savo šalį, tai daro savo lėšomis bei atsakomybe ir su oro vežėjo sutikimu.

 

Reikalavimai grįžtantiems iš Egipto

NVSC anketa

Visi grįžtantys ar atvykstantys į Lietuvą asmenys privalo užsiregistruoti ir pateikti savo duomenis Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC) elektroniniu būdu. Tai reiškia, kad prieš pradėdami kelionę lėktuvu, keltu, autobusu ar traukiniu, asmenys turi užpildyti anketą NVSC interneto svetainėje ir gauti registracijos patvirtinimą – QR kodą, kurį privalo pateikti įlaipinimo metu. Elektroninę formą rekomenduojama užpildyti likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki kelionės pradžios.  

COVID-19 tyrimas

 Visiems nuo sausio 25 d. iš paveiktų šalių atvykusiems asmenims privaloma turėti neigiamą ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo atlikto COVID-19 tyrimo rezultatą arba atlikti tyrimą ne vėliau nei per 24 val. nuo atvykimo į Lietuvą. Keliautojai, kurie iki grįžimo nebus atlikę testo COVID-19 ligai nustatyti, iškart oro uoste bus registruojami tokiam tyrimui. Pasirinkus tyrimo atlikimą Lietuvoje, būtina ne vėliau nei per 24 val. nuo atvykimo į Lietuvą užsiregistruoti skambinant Karštąja linija tel. nr. 1808 arba bet kurioje COVID-19 laboratorinius tyrimus atliekančioje įstaigoje.

Saviizoliacija

 Visiems nuo sausio 25 d. iš paveiktų šalių atvykusiems asmenims (net ir turintiems neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą) privaloma 14 dienų izoliacija (su galimybe susitrumptinti izoliaciją 10 izoliacijos dieną savo lėšomis atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą).  

Išimtys

Reikalavimas darytis COVID-19 tyrimą ir izoliuotis netaikomas persirgusiems ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą asmenims, jeigu yra sveikatos priežiūros įstaigos pažyma ar skiepijimų sertifikatas (lietuvių, anglų ar rusų k.) apie persirgimą ne anksčiau nei 90 dienų laikotarpiu iki atvykimo arba atliktą vakcinaciją. Persirgęs asmuo su savimi oro uoste turi turėti gydymo įstaigos pažymą apie tai, kad jam COVID-19 liga buvo patvirtinta atlikus laboratorinį tyrimą ne seniau nei prieš 90 dienų iki grįžimo/atvykimo į Lietuvą. Jei asmuo buvo paskiepytas – dokumentus, įrodančius, kad tai padaryta pagal pilną skiepijimo schemą. Dokumentai turi būti su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų kalbą.