Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Maldyvai skatins turizmą lojalumo programa

Maldyvų turizmo ministerija skelbia pradedanti nacionalinę lojalumo programą, skatinančią užsienio turistus atvykti ir kuo ilgiau ilsėtis bei keliauti po Maldyvų salas.

Lojalumo programa “Maldives Border Miles” pradės veikti nuo 2020 gruodžio 1 d. ir susidės iš trijų lojalumo lygių. Pirmasis, bronzinis lygis – Aida (maldyvų kalba reiškia ryškią žvaigždę danguje), sidabrinis – Antara (maldyvų kalba - patrauklus ir prestižinis), aukščiausias, auksinis lygis – Abaarana (maldyvų kalba – garbingas vardas, suteikiamas monarchui). Kiekvienas lojalumo lygis turės savo paskatų, paslaugų ar privalumų rinkinį, kuris skatins turistus daugiau keliauti ir planuoti ilgesnes atostogas Maldyvuose.

Maldyvų turizmo ministerija informuoja, kad turistui, atvykusiam į Maldyvus ir užsiregistravusiam šioje programoje, yra skiriami lojalumo taškai už kiekvieną salos sienų kirtimą, taip skatinant atvykusius kuo daugiau aplankyti salų. Papildomi taškai skiriami už dalyvavimą tam tikrose šventėse, renginiuose ar pramogose. Turistas, kaupdamas taškus, priklauso tam tikram lojalumo lygiui. Kuo aukštesnis lygis, tuo didesnės privilegijos ir apdovanojimai laukia turisto.

Pastaraisiais dešimtmečiais kelionės į Maldyvus išpopuliarėjo tarp viso pasaulio keliautojų. Turistai į šią salų valstybę keliauja dėl nepaprasto grožio balto smėlio paplūdimių, nedidelių jaukių salų, kuriose gali mėgautis ramybe, ir, žinoma, dėl povandenio pasaulio grožio. Retas kuris atsispiria galimybei Maldyvuose panardyti, išbandyti paviršinį nardymą ar tiesiog paplaukioti kartu su nepavojingais rykliais ar kitais egzotiniais jūrų gyventojais.

2020 m. pradidėjus pasaulinei COVID-19 pandemijai, kelionės į Maldyvus buvo sustabdytos. Kadangi šios salų valstybės ekonomika stipriai priklausoma nuo atvykstamojo turizmo,  maldyvų turizmo ministerija pirmoji pasaulyje pradeda nacionalinę lojalumo programą atvykstamojo turizmo skatinimui.

Daugiau informacijos apie lojalumo programą ČIA 

Planuojate atostogas Maldyvuose? Susisiekime:

  • atostogos@bc.lt
  • +370 600 60210