Baltic Clipper
  Bilietų užsakymas
  Kontaktiniai duomenys

Keltai iš Klaipėdos

Keltų iš Klaipėdos linijos bei maršrutai

Keltai iš Klaipėdos aptrnaujami keltų kompanijų „DFDS Seaways“ ir „TT Line“. „DFDS Seaways“ keliautojams siūlo šiuos maršrutus: iš Klaipėdos į Kylį ir iš Klaipėdos į Karlshamną. 2019 m. duomenimis keltas į Kyli net 7 kartus per savaitę jungia Lietuvą su Šiaurės Vokietija. Na, o norintys pasiekti Pietų Švediją gali plaukti su keltu į Karlshamną, kuris kursuoja kiekvieną dieną.

Quite summer evening in the port city Klaipeda

Keltų linijos „TT Line“ keliautojams siūlomi kiek kitokie visus metus vykdomi keltų maršrutai iš Klaipėdos. Keltai iš Klaipėdos į Švediją – Treleborgą, bei keltai iš Klaipėdos į Vokietiją – Rostoką bei Travemiundę.

Apie keltus

Keltų linija „DFDS Seaways“ keliaujantiems maršrutu Klaipėda–Kylis siūlo šiuos keltus: „Victoria Seaways“ ir „Regina Seaways“. Kitą maršrutą Klaipėda–Karlshamnas, aptarnauja šie keltai: „Patria Seaways“, „Optima Seaways“ bei „Athena Seaways“.

„TT Line“ turi net 6 keltus, tačiau maršrutams iš Centrinio Klaipėdos uosto terminalo siūlo modernius komforto klasės keltus skirtus tiek keleiviams, tiek kroviniams: „Tom Sawyer“, „Huckleberry Finn“ arba „Robin Hood“.

Keliaujant keltu laikas tikrai neprailgs, nes visuose keltuose rasite kavinių, parduotuvių bei kitų smagių pramogų.

Atvykimas į Klaipėdos uostą

Klaipėdos uostą lengvai pasieksite iš visų Lietuvos miestų. Galite vykti Jums patogiausiu būdu: automobiliu, tarpmiestiniu transportu (autobusas, traukinys) ar su privačiu vežėju. Centrinis Klaipėdos uosto terminalas, iš kurio vykdomi pagrindiniai maršrutai, nuo Klaipėdos autobusų stoties nutolęs vos per 8 kilometrus. Šį terminalą galite patogiai pasiekti ir viešuoju transportu, šalia esančioje stotelėje stoja 9-asis autobusas.

Papildomos paslaugos

Šalia Centrinio Klaipėdos uosto terminalo yra lengvųjų automobilių ilgalaikė mokama stovėjimo aikštelė, kur galima saugiai palikti transporto priemonę. Taip pat pagrindiniame terminalo pastate rasite kavinę, kuri veikia I-V nuo 10:00 iki 17:00, parduotuvę bei bilietų kasas. Centriniame terminale yra konferencijų salės, kuriomis galima naudotis. Nuo 2017 metų pradėjo veikti ir elektromobilių įkrovos stotis. Prireikus nakvynės, ją rasite vos už 1,3 kilometro nuo Centrinio Klaipėdos uosto. Svarbu: terminalas yra pritaikytas ir žmonėms su negalia.