Baltic Clipper
  Bilietų užsakymas
  Kontaktiniai duomenys

Keltai iš Rygos

Keltų iš Rygos linijos bei maršrutai

Šis maršrutas yra laikinai nevykdomas.

Keltai iš Rygos pagrinde aptarnaujami keltų kompanijos „Tallink“. Ši kompanija keliautojams siūlo patį populiariausią maršrutą norintiems pasiekti Švediją: Ryga–Stokholmas–Ryga. Keliautojai gali rinktis tiek maršrutą iš Rygos viena kryptimi, tiek į abi puses. 2019 m. duomenimis keltas į Stokholmą kiekvieną diena jungia Lietuvą su Švedija. Iš Rygos uosto keltai išplaukia 17:30 val., plaukia per naktį ir jau 10:30 val. atvyksta į Stokholmo uostą. Įsigijus bilietus į abi puses, t.y. Ryga–Stokholmas–Ryga, turėsite galimybę pasigrožėti nuostabiu Švedijos miestu Stokholmu, nes jame keltas stovės iki pat 17:00 val. Šis maršrutas dar vadinamas mažuoju Baltijos kruizu.

Ryga

Svarbu atkreipti dėmesį, kad keleivių registracija be transporto priemonės vykdoma atskirai. Jei keliausite be automobilio ar kitos transporto priemonės, tuomet registruotis turite 1-ame aukšte. Atlikus registraciją į laivą patekti galima tik iš 2-ojo aukšto. Atvykę į Rygos uostą su transporto priemone turite vadovautis nuorodomis, kurios nuves į reikiamą registracijos vietą. Esant didelėms eilėms, galite pasinaudoti automatine registracija, kuriai atlikti reikia kelionės rezervacijos bei saugos kodo. Automatinės registracijos punktą rasite dešinėje pagrindinės salės pusėje.

Apie keltus

Keltai iš Rygos uosto, maršrutu Ryga–Stokholmas–Ryga, plaukia du: „Isabelle“ ir „Romantika“. Laivas „Isabelle“ pagamintas 1989 metais. Jame yra 11 denių ir 662 kajutės. Šis keltas talpina iki 2480 keleivių ir net 2166 iš jų gali pasiūlyti miegamas vietas. „Isabelle“ savo keliautojams siūlo tokio tipo kajutes: Suite, Junior suite, De Luxe, A, A2, B, B2, C bei kitas speciolios klasės kajutes.

„Tallink“ keltas „Romantika“ pagamintas kiek vėliau – 2002 metais. Jis kiek didesnis už „Isabelle“. Jame yra 11 denių bei 772 kajutės. Keltas talpina iki 2500 keleivių ir 2172 gali pasiūlyti miegamas vietas. „Romantika“ savo pasiūloje turi: Suite, A, B klasės kajutes.

Abu keltai siūlo nepamirštamas pramogas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Juose rasite kavines, barus, koncertų sales, kuriose kiekvieną vakarą vyksta speciali programa bei loterijos.

Atvykimas į Rygos uostą

Iš Lietuvos galite patogiai pasiekti Rygos keleivių uosto terminalą. Galite vykti Jums patogiausiu būdu: automobiliu, tarpmiestiniu transportu (autobusas, traukinys) ar su privačiu vežėju. Rygos keleivių uostas, iš kurio vykdomi pagrindiniai maršrutai, nuo Rygos autobusų stoties nutolęs vos per 2,3 kilometrus. Šį terminalą galite patogiai pasiekti ne tik pėsčiomis, bet ir viešuoju transportu – 5, 7 nr. tramvajumi iš Ausekla iela stotelės. Na, o norintys, gali išsikviesti taxi.

Papildomos paslaugos

Šalia Rygos keleivių uosto terminalo yra automobilių ilgalaikė mokama stovėjimo aikštelė „Europark“, kur para kainuoja 12 EUR (2019 m. duomenimis). Taip pat pagrindiniame terminalo pastate rasite kavinę, bilietų kasas ir valiutos keityklą. Prireikus galima pasinaudoti bagažo saugykla – 1 EUR/24h. Išmatavimai: gylis 82 cm; plotis 42 cm; aukštis 65 cm (2019 m. duomenimis).