Baltic Clipper
  Bilietų užsakymas
  Kontaktiniai duomenys

Keltai iš Talino

Keltų iš Talino linijos bei maršrutai

Keltai iš Talino pagrinde aptrnaujami keltų kompanijos „Tallink“. Ši kompanija keliautojams siūlo populiarius maršrutus norintiems pasiekti Europos miestus Švedijoje bei Suomijoje. Keliautojai gali rinktis tiek maršrutą iš Talino viena kryptimi, tiek į abi puses. Vykstantys į Švediją gali pasirinkti vieną iš maršrutų: Talinas–Stokholmas; Talinas–Gotlandas, Visbis. Na o norintiems nuplaukti į Suomiją keltų linija „Tallink“ siūlo tokius maršrutus: Talinas–Helsinkis; Talinas–Alandų salos.

Talinas

Svarbu atkreipti dėmesį, kad keleivių registracija be transporto priemonės vyksta 2 uosto aukšte, o įlaipinimas į laivą 3 aukšte. Atvykę į Talino uosto D terminalą su transporto priemone turite vadovautis nuorodomis, kad patektumėte į automobilių registracijos vietą.

Apie keltus

Keltai iš Talino uosto maršrutu Talinas–Stokholmas, plaukia du: „Baltic Queen“ ir „Victoria I“. Šie keltai aptarnauja ir maršrutą į Suomiją: Talinas–Alandų salos. Laivas „Baltic Queen“ pagamintas 2009 metais. Jame yra 12 denių ir 927 kajutės. Šis keltas talpina iki 2800 keleivių ir net 2500 gali pasiūlyti miegamas vietas. Antrasis keltas „Victoria I“, pagamintas 2004 metais. Turi 12 denių bei 740 kajučių. Keltas talpina iki 2500 keleivių ir 2254 gali pasiūlyti miegamas vietas.

Maršrutą iš Talino į Helsinkį aptarnauja šie „Tallink“ linijos keltai – „Silja Europa“ „Star“ ir „Megastar“. „Silja Europa“ renovuotas 2016 metais ir gali priimti net 3013 keleivių. Šiame laive įrengtos 1123 kajutės ir 14 denių. Keltai „Star“ ir „Megastar“ aptarnauja maršrutą iš Talino tik į abi puses, t.y. Talinas–Helsinkis–Talinas. Laivas „Star“ pagamintas 2007 m. ir gali priimti 2080 keleivių iš kurių 520 apgyvendinti. „Megastar“ tai naujas 2017 metais pagamintas laivas, galintis priimti 2800 keleivių. Jis turi 47 kajutes. Maršrutas į Suomiją: Talinas–Gotlandas (Visbis) vyksta keltu „Silja Europa“, taip pat kaip ir Talinas–Helsinkis.

Visi keltai siūlo nepamirštamas pramogas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Juose rasite kavines, barus, koncertų sales, kuriose kiekvieną vakarą vyksta speciali programa.

Atvykimas į Talino uostą

Iš Lietuvos galite patogiai pasiekti Talino keleivių uosto terminalą. Galite vykti Jums patogiausiu būdu: automobiliu, tarpmiestiniu transportu (autobusas, traukinys) ar su privačiu vežėju. Talino keleivių uostas, iš kurio vykdomi visi keltų linijos „Tallink“ maršrutai, nuo Talino autobusų stoties nutolęs vos per 3,6 km., tad lengvai pasiekiamas viešuoju transportu – kursuoja 2 autobusas bei taksi.

Papildomos paslaugos

Šalia Talino keleivių uosto yra automobilių ilgalaikė mokama stovėjimo aikštelė, kur para kainuoja 7 EUR, o 30 dienų – 60 EUR (2019 m. duomenimis). Taip pat pagrindiniame terminalo pastate rasite kavinę, bilietų kasas, bankomatą bei valiutos keityklą. Prireikus galima pasinaudoti bagažo saugykla – mažo bagažo saugykla: 2 EUR/24h; didelio bagažo saugykla: 3 EUR/24h (2019 m. duomenimis). Šalia uosto visuomet budi taksi automobiliai, kuriuose už kelionę galima atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais, tiek banko kortele.