Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Parkavimas Kauno oro uoste

Stovėjimo vieta Kauno oro uoste

Parkuotis Kauno oro uoste labai patogu, stovėjimo aikštelė tik 300 m. nutolusi nuo išvykimo salės. Pastačius automobilį išvykimo ar atvykimo salę galima pasiekti greičiau nei per 5 min. Nors iš Kauno iki Karmėlavoje esančio oro uosto galima nuvykti ir visuomeniniu transportu ar taksi, dažnai stovėjimo Kauno oro uosto aikštelėje kaina yra tokia patraukli, kad vykti į oro uostą nuosavu automobiliu yra geriausias pasirinkimas.

Nors stovėjimo aikštelėje vietos iš anksto ir nepriskiriamos, tačiau išsipirkus internetu parkavimo aikštelėje paslaugą visada galima rasti laisvą vietą ir joje palikti automobilį, jeigu nėra tai draudžiančių ženklų.

Parkuojantis UniPark stovėjimo aikštelėje, automobiliui užtikrinamas visapusiškas saugumas, aišktelės teritorija stebima saugos kameromis. Už daiktus, paliktus automobilyje, aišktelės administracija neatsako.

Atvykimas į stovėjimo aikštelę

Kauno tarptautinis oro uostas nuo Kauno miesto centro nutolęs 15 km. Vykstant nuo Kauno pusės ir važiuojant Karmėlavos Vilniaus gatve, reikia privažiuoti posūkį į dešinę į Oro uosto gatvę ir tuomet važiuoti iki pat oro uosto išvykimo salės. Trumpalaikio stovėjimo aikštelė, skirta pasitikti ar išleisti keleivius, bus kairėje, UniPark ilgalaikio stovėjimo aikštelė – dešinėje kelio pusėje. Pradžioje Oro uosto gatvės yra įsikūrusios dar kelios ilgalaikio stovėjimo aikštelės, bet jos yra ženkliai toliau nuo oro uosto.

Vietą parkavimui geriausia išsipirkti iš anksto, internetu (yra galimybė tai padaryti ir atvykus, tačiau nebus garantijos, kad gausite laisvą vietą) rezervuojant suvesti automobilio valstybinį numerį ir apmokėti pasirinktą paslaugą. Atvykus į ilgalaikio stovėjimo aikštelę, numerių nuskaitymo įranga atpažins automobilį, kuriam rezervuotas ilgalaikis parkavimas, užkarda bus automatiškai pakelta. Patekus į aikštelės teritoriją, beliks tik susirasti laisvą vietą ir joje palikti savo automobilį.

Išvykimas iš stovėjimo aikštelės

Išvykstant iš stovėjimo aikštelės laiku tereikia su automobiliu privažiuoti prie išvažiavimo vartų. Numerių nuskaitymo įranga atpažins automobilio numerius ir automatiškai pakels užkardas. Jegu reisas vėluos ir leisis vėliau, negu nurodyta stovėjimo vietos rezervacijoje, už vėlavimą iki 3 val. nieko papildomai mokėti nereikės. Jeigu automobilis būtų atsiimamas daugiau negu 3 val. vėliau, negu nurodyta rezervacijoje, susimokėti už papildomą stovėjimo laiką aikštelėje galima internetu, arba UniPark darbuotojui aikštelėje.