Baltic Clipper
Mūsų Facebook puslapis

Parkavimas Vilniaus oro uoste

Stovėjimo vieta Vilniaus oro uoste

Rezervuoti parkavimo vietą oro uoste UniPark priklausančioje aištelėje verta ir dėl finansinių, ir dėl patogumo, ir dėl saugumo sumetimų. Aikštelė yra adresu Rodūnios kelias 3, Vilnius, nuo išvykimo salės nutolusi tik 200 m. atstumu.

Dažnu atveju automobilio parkavimas aikštelėje Vilniaus svečiams yra pigesnė alternatyva viešajam transportui – autobusui, traukiniui, ar netgi atvykimui su taksi iš Vilniaus priemiesčių.

Stovėjimo aikštelėje yra sumontuotos 69 vaizdo stebėjimo kameros, teritorija aptverta tvora su judesio davikliais, apsaugančiais nuo svetimų asmenų patekimo į teritoriją. Stovėjimo aikštelėje parkuojami automobiliai papildomai apdrausti civilinės atsakomybės draudimu.

Atsitikus nenumatytiems įvykiams ir susisiekus su UniPark atstovais telefonu, aptarnavimas vyksta realiu laiku, konsultuojantys asmenys yra įgalioti spręsti problemas operatyviai, be papildomų konsultacijų.

Atvykimas į stovėjimo aikštelę

Parkavimo aikštelėje Vilniaus oro uoste sumontuota unikali, per 10 naudojimo metų ištobulinta automobilių numerių nuskaitymo įranga. Rezervavus ir apmokėjus stovėjimo vietą aikštelėje internetu, suvedamas valstybinis automobilio numeris, kuris nuskaitomas automobiliui atvykus prie įvažiavimo vartų. Vietą automobilio parkavimui galima išsipirkti ir atvykus į aikštelę, tačiau tai kainuos brangiau, negu užsakant iš anksto internetu. Pakilus užkardai, šviesoforo pagalba automobilis nukreipiamas į išsipirktos stovėjimo paslaugos vietą, automobilį reikia parkuoti bet kurioje laisvoje stovėjimo vietoje, kuri nėra pažymėta statymą draudžiančiais ženklais. Už parkavimąsį draudžiamoje vietoje numatytos baudos. Dauguma stovėjimo aikštelėje įrengtų vietų yra po stogu, tik viršutiniuose aukštuose automobiliai parkuojami po atvirtu dangumi.

Išvykimas iš stovėjimo aikštelės

Išvykstant iš stovėjimo aikštelės laiku, tereikia su automobiliu privažiuoti prie išvažiavimo vartų. Numerių nuskaitymo įranga identifikuos automobilį ir bus automatiškai pakelta užkarda. Jeigu skrydis vėluoja iki 3 val., papildomai mokėti už automobilio parkavimą nereikės, tačiau jeigu bus išvykstama daugiau negu 3 val. po rezervuoto laiko, už papildomas valandas reikės susimokėti parkavimo aikštelėje esančioje kasoje arba internetu (internetu pigiau).

Papildomos naudos

Parkuojant automobilį Vilniaus oro uoste, UniPark stovėjimo aikštelėje, papildomai siūlomos automobilių plovimo paslaugos, klientai nemokamai vaišinami kava, įrengtas liftas.