Baltic Clipper

Vestuvinės kelionės

Vestuvės užsienyje – jūsų proga ir jūsų taisyklės

Iškelti vestuves užsienyje tampa vis populiaresniu pasirinkimu. Lietuvių poros renkasi tikrai egzotiškas vietas, kur kartu su artimiausiais žmonėmis pamini pačią svarbiausią savo gyvenimo dieną. Tai būna tikrai išskirtinis, išskirtinės dienos paminėjimas, kada galima žvarbų lietuvišką orą pakeisti malonia saulės atokaita, o lemtingus žodžius išarti matant žydrą jūrą. Tai ne tik simboliškas paminėjimas, tai galimybė oficialiai įforminti savo santykius neįprastoje vietoje.

Vieta

Visada rekomenduojama rinktis vestuves užsienyje kartu su medaus mėnesiu. Jie nebūtinai turi vykti toje pačioje vietoje, tačiau nukeliauti dėl vestuvių, tada grįžti ir vėl keliauti būtų labai varginanti patirtis.

Vietos pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų. Galbūt turite silpnybę baltiems nameliams Santorinyje, o galbūt įsimylėjote Maldyvus? Iš esmės vestuvės užsienyje gali būti surengtos bet kurioje jūsų pasirinktoje pasaulio vietoje, tačiau štai pačios populiariausios:

  • Europoje – Graikija, Ispanija, Italija, Kanarai, Portugalija, Kipras, Turkija
  • Afrikoje – Mauricijus ir Reunion, Seišeliai, Žaliojo kyšulio salos, Madagaskaras
  • Azijoje – Tailandas, Vietnamas, Šri Lanka, Maldyvai, Balis
  • Šiaurės ir Centrinė Amerikos – Havajai bei vakarinė JAV pakrantė, Dominikos respublika, Kuba, Meksika, visos likusios Karibų salos

Nuo vietos keičiasi ir galutinė šventės kaina.

Kaina

Turite turėti omenyje, kad kainos yra kintamos ir radus gerą pasiūlymą bei organizuojant viską protingai, galite išsikelti tikrai puikias vestuves užsienyje, ypatingai gražiame gamtos kampelyje pigiau nei didžiulę šventę darydami Lietuvoje. Nepamirškite, nebūtina šokti aukščiau bambos norint įtikti svečiams. Protingai apsvarstykite savo finansinius pajėgumus ir geriau daugiau investuokite į šventės kokybę, o ne svečių kiekybę.

Ne sezono metu kainos kelionei būna žymiai mažesnės, tačiau tuo metu tam tikruose regionuose būna sunkiau nuspėjamas oras, pvz. liūčių sezonas, vėjai, labai karšta t.t. Paprastai tokiai progai užtenka ir iki 7 dienų trukmės pasibuvimo, tačiau labai dosnūs šventės rengėjai gali svečius kurorte „palaikyti“ ir ilgiau.

Tai ne tik simboliška

Daug kas galvoja, jog tokia santuoka tik simboliška. Jie klysta, tai bus oficiali santuoka, kuri galios visame pasaulyje. Jeigu tuoksitės Kipre, Graikijoje, Rodo Saloje, Karibuose, Grenadoje, Antigvoje, Mauricijuje , Seišeliuose (sąrašas gali kisti, pasitarkite su kelionių specialistais) – jūsų santuoka bus oficiali ir galios bažnyčioje bei pagal įstatymus.

Norintiems autentikos užsienyje yra galimybė susituokti pagal visai kitas tradicijas. Vietinių kraštų renginių organizatoriai arba šventikai gali padėti surengti visiškai unikalią ceremoniją, kokios tikrai neturės jokie jūsų pažįstami. Juk ši šventė yra dviejų mylinčių žmonių proga, tad būtent jūs turėtumėte spręsti, kaip ją atšvęsti.